Dzięki ciężkiej pracy, pokorze i ogromnemu talentowi, znalazła się na samym szczycie, o którym marzy wielu sportowców amatorskich i zawodowych. Tam, gdzie teraz dotarła nasza zawodniczka, spotkać można największe gwiazdy z Hollywood i nie tylko.

Przypomnijmy, że tradycją jest w brytyjskiej rodzinie królewskiej, że na Wimbledon regularnie wybiera się Kate Middleton, nie tylko jako obserwatorka rozgrywek, lecz także jako patronka wręczająca zwycięzcom trofea.

Iga Świątek rozchwytywana przez celebrytów światowego formatu

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Wimbledon (@wimbledon)

Media społecznościowe pękają aktualnie w szwach od foto i wideo relacji zawodników wybierających się na Wimbledon, z ich przygotowań do starcia z przeciwnikami i promocji wydarzenia.

Jak się okazuje, Wimbledon jest z najbardziej ulubionych rozrywek wielu gwiazd światowego formatu. "Pomponik" przytoczył konkretne przykłady.

Wielu może pozazdrościć Idze Świątek rozpoznawalności wśród największych gwiazd filmowych i serialowych, z którymi Iga ma wspólne zdjęcie, a dokładniej to oni ją prosili o wspólne selfie. W fotoalbumie Igi są takie sławy, jak Taylor Swift, piosenkarz Seala, Courtney Cox, którą znamy jako serialową Monikę z kultowej produkcji "Przyjaciele", modelka Zendaya i jej chłopak Tom Holland.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez On (@on)

Teraz szeregi celebrytów robiących sobie zdjęcie z naszą Igą Świątek zasilił aktor, którego możemy kojarzyć z serialu "The Office", z filmu "Bruce Wszechmogący", w roli drugoplanowej, "Evan Wszechmogący", "40-letni prawiczek", czy komedii "Ja cię kocham, a ty z nim".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Wimbledon (@wimbledon)

Jak się okazuje, Steve Carell jest fanem tenisa i chętnie pojawia się na Wimbledonie. Ich wspólne zdjęcie zostało opublikowane na oficjalnym profilu instagramowym Wimbledonu.

Zerknij: Z życia wzięte. "Jeśli twoja mama ma dobry apetyt, zacznę wysyłać swojej część mojej pensji co miesiąc": Będzie sprawiedliwie

Nie przegap: Z życia wzięte. Podejrzewałam synową o niewierność i zrobiłam wnuczce badania DNA": Mój syn tego nie docenił