Od samego początku program śniadaniowy Telewizji Polskiej "Pytanie na Śniadanie" cieszy się ogromną popularnością, skutecznie konkurując z programem "Dzień Dobry TVN". Przez Studio śniadaniówki przewinęło się mnóstwo znanych i lubianych postaci, które idealnie wpasowały się na długie lata jako prowadzący program.

Widzowie wyrażają niezadowolenie

Kto mógłby przepuszczać, że po przejęciu władzy nad telewizją przez dotychczasową opozycję, wprowadzone zostaną tak niekorzystne zmiany w programie i wśród prowadzących, że w mediach społecznościowych rozpęta się aż takie szaleństwo...

Nowa szefowa "Pytania na Śniadanie" Kinga Dobrzyńska doigrała się dzięki niewyparzonemu językowi i brakowi profesjonalizmu. W obronie obrażonej przez Dobrzyńską Kasi Cichopek stanęła sama Joanna Kurska, która niegdyś piastowała stanowisko szefowej "Pytania na Śniadanie".

Oglądalność spadła, Kinga Dobrzyńska wpada w furię w sekcji komentarzy

W mediach zawrzało po tym, co zostało opublikowane w sekcji komentarzy postów na facebookowym profilu "Pytania na Śniadanie". Jak to możliwe, że poważna szefowa kultowego programu śniadaniowego, w tak paskudny i przepełniony emocjami sposób wdaje się w pyskówkę z niezadowolonymi ze zmian internautami?

- Nie oglądajcie! Widocznie poziom dzisiejszego "Pytania" jest za trudny! [...] Nie ma durnych tancerek i nadętych chłopczyków, przekonanych, że istnieje cud narodzin i trzeba udawać, kim się nie jest — brzmią słowa jednej ze sprzeczek z widzami, w jaką wdała się Dobrzyńska.

źródło: Facebook/Pytanie na śniadanie

Joanna Kurska dosadnie podsumowała zachowanie swojej następczyni i zaznaczyła, że przeprowadzone w programie roszady personalne są dowodem na skrajny brak szacunku do widzów. Wsparła też słowem obrażonych przez Kingę Dobrzyńską Kasię Cichopek i resztę byłej obsady.

- Jeśli wymienia się bez powodu ukochane twarze, to świadczy o braku szacunku do widzów. To nieprofesjonalny ruch, który z pewnością odbije się na ratingu. Wielka szkoda dla programu. "Pytanie" zostało przez nas odmłodzone, wprowadziliśmy piękne, młode twarze, ciepłe i sympatyczne osoby, na które czekało się co dzień w setkach tysięcy polskich domów — stwierdziła Joanna Kurska.

Zerknij: Wzruszające słowa księcia Georga do mamy. Ekspert czytania z ruchu warg ujawnia

O tym się mówi: Urzędnicy kościelni badają sprawę posągu Matki Boskiej. Czy krwawe łzy są prawdziwe