Po ogromnych zmianach w TVP i roszadach personalnych, które odbiły się głośnym echem w przestrzeni publicznej, wiele znanych twarzy od lat związanych z Telewizją Polską zostało przygarniętych przez Telewizję Republika.

Jaka naprawdę była dla pracowników Danuta Holecka?

Możemy tam zobaczyć między innymi absolutną legendę i ikonę stacji TVP Danutę Holecką. Dotychczasowa dziennikarka i prezenterka Telewizji Polskiej przeniosła swój profesjonalizm w zupełnie inne miejsce, musiała więc podjąć się zmiany narracji.

Jak mogliśmy zauważyć w medialnych doniesieniach, gdy zaczęły się zwolnienia w Telewizji Polskiej, ogromna krytyka spadła na Danutę Holecką, która po zniknięciu z poprzedniej pracy szybko odnalazła swoje miejsce w Telewizji Republika. Wielu miało pretensję, że dziennikarka zadbała tylko o siebie i swoje przyszłe miejsce pracy, nie wsparła innych i myślała wyłącznie o własnej odprawie.

Tymczasem Anna Popek przerwała milczenie i zdradziła, jaka naprawdę była w pracy Danuta Holecka. Jak przyznała w jednym z wywiadów, była szefowa "Wiadomości" realnie pomagała swoim pracownikom zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej — O Danusi też mówili, że tam ludziom swoim nie pomogła, że zostawiła, że była zainteresowana odprawą. Prawda była zupełnie inna, tylko już tej prawdy nikt nie chciał słuchać.

Dawna gospodyni programu "Pytanie na Śniadanie" dodała stanowczo, że warsztat jej koleżanki po fachu jest mistrzowski i nie można jej niczego zarzucić — I tak stwierdziłam, jaka to naprawdę porządna osoba. Tak łatwo jest komuś dorobić gębę. Myślę, że wielu ludzi w życiu miało takie sytuacje, że ktoś coś złego powiedział, i to się ciągnęło przez lata, chociaż nie było w tym grama prawdy — oznajmiła dawna prowadząca "Pytanie na Śniadanie".

Co o tym sądzicie?

Nie przegap: Z życia wzięte. "Dowiedziałam się, że mój mąż mnie zdradza": Oto, co zrobiłam

Zerknij: Urzędnicy kościelni badają sprawę posągu Matki Boskiej. Czy krwawe łzy są prawdziwe