Jak możemy zobaczyć w sieci, odnaleziona na przedmieściach Poznania Natalia prężnie działała zawodowo w obszarze finansowym.

Prowadziła media społecznościowe, miała własną stronę internetową, a także kanał na platformie YouTube. Nie mogła przypuszczać, że jej życiowa dewiza czerpania z życia garściami, jakby jutra miało nie być, sprawdzi się tak ponuro.

Wraz z Natalią zaginął jedynie jej portfel

Intensywne poszukiwania 39-letniej finansistki trwały kilka dni. Jej ciało odnaleziono w podpoznańskim lesie. Jak donoszą media, zatrzymany został w związku z zaginięciem i śmiercią kobiety jej mąż.

Funkcjonariusze policji ustalili, że Natalia planowała rozstać się z mężem, a ostatnia rozmowa video, jaką przeprowadziła z kimś bliskim, odbyła się za kierownicą jej samochodu, a rozmówczynią była siostra zamordowanej.

Jak ustalono w wyniku śledztwa, kobieta nie chciała zdradzić siostrze, dokąd się wybiera, a ostatnia wiadomość, jaką Natalia jej wysłała, miała nie być jej autorstwa.

Od chwili wysłania ostatniej wiadomości, telefon zaginionej był nieaktywny, co skutecznie uniemożliwiło nawiązanie z nią kontaktu. Media donoszą, że samochód Natalii znajdował się w garażu, a okrycie wierzchnie i torebka zostały w domu. Jedynie portfel zniknął wraz z właścicielką.

19 czerwca w środę funkcjonariusze policji poinformowali opinię publiczną o mrocznym finale poszukiwań. Jak donosi "Super Express", zatrzymany został Adam R., małżonek Natalii, lecz nie jest jasne, w jakim charakterze.

W mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się smutne wpisy tych, którzy znali Natalię i nie potrafią pogodzić się z jej śmiercią.

- Tak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami.... Przed chwilą otrzymałam tragiczne wiadomości. Niestety nasza koleżanka Natalia odeszła... Kochana jeszcze niedawno rozmawiałyśmy, szykowałaś fanty na bazarek... A dziś już Cię nie ma... Kobieto o wielkim sercu dziś Wszyscy jesteśmy w żałobie, to nie tak miało być... Całe życie było przed Tobą...

Natalko, jestem pewna, że teraz wszystkie nasze pomarszczone szczęścia będą zaopiekowane... Spoczywaj w pokoju (*)" Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci Naszej" - czytamy na facebookowej stronie POMARSZCZONE BAZARKI.