Aktorka ponownie trafiła na języki opinii publicznej i stała się obiektem zainteresowania tabloidów. Po ostatnich wydarzeniach, których była osłabioną bohaterką, teraz znowu może cieszyć się życiem celebrytki, gdyż mogła wrócić do świata show-biznesu pełną parą po zmianach zachodzących w Telewizji Polskiej.

Jak pamiętamy, Barbara Kurdej-Szatan po obejrzeniu nagrania wideo, które powstało przy granicy polsko-białoruskiej, wysmażyła kontrowersyjny i wulgarny wpis krytykujący mundurowych pełniących obowiązki na granicy.

Barbara Kurdej-Szatan wytknęła koleżance wiek?

Zbeształa także w niewybrednych słowach wyborców prawa i sprawiedliwości, lecz fragment ten szybciutko został usunięty. Całość wpisu zniknęła z mediów społecznościowych, gdy aktorka zdała sobie sprawę z tego, że może ponieść poważne konsekwencje prawne.

Chociaż wysiliła się na przeprosiny za słownictwo użyte we wpisie, podtrzymała swoje zdanie na temat pograniczników i wojska polskiego, co nie przysłużyło się wybaczeniu celebrytce za zbluzganie polskiego munduru. Poza konsekwencjami prawnymi, aktorka poniosła też konsekwencje zawodowe, gdyż straciła pracę w Telewizji Polskiej.

Teraz media donoszą, że Barbara Kurdej-Szatan znowu zaliczyła fatalną wpadkę, lecz tym razem wynikła ona bardziej z braku przemyślenia wypowiadanych na scenie słów wobec Julii Kamińskiej, którą zaprosiła na scenę, by ta wręczyła nagrodę jednej z gwiazd podczas imprezy organizowanej przez Plejadę.

- Julia, powiedz, tez byłaś młoda, kiedy zaczynałaś swoją karierę… - palnęła Barbara Kurdej-Szatan. Koleżanka po fachu nie pozostała dłużna — Byłam… To było dawno temu, słuchajcie. Wtedy nie było Instagrama, także to było dawno — odgryzła się aktorka.

Co o tym sądzicie?

Zerknij: Nadchodzą mroczne czasy? Prorok ostrzega przed nadciągającą katastrofą

O tym się mówi: Księżna Kate z córką podbijają serca fanów. Tak schorowana Kate traktuje córkę