Indyjski Nostradamus Kushal Kumar stwierdził niedawno, że III wojna światowa jest już za kilka dni. Taką prognozę wykonał przy użyciu wykresu gwiezdnego. Te mroczne prognozy nie umknęły uwadze zagranicznych mediów.

Czy trzeci, wielki konflikt światowy ma się dopiero zacząć, czy już trwa?

Niedawno "Nowy Nostradamus" Kushal Kumar mówił o rosnących napięciach między Izraelem a Hamasem, Koreą Północną i Południową, Chinami i Tajwanem oraz Rosją i NATO.

Do swoich prognoz Kumar używa wedyjskiego wykresu astrologicznego - "mapy naszej karmy" wykorzystującej rozmieszczenie planet i gwiazd.

Użył również takiej mapy, aby przewidzieć dokładną datę rozpoczęcia III wojny światowej. Według jego przewidywań powinno to nastąpić w najbliższej przyszłości.

Powiedział: "We wtorek, 18 czerwca 2024 roku, istnieje najsilniejszy planetarny bodziec do rozpoczęcia III wojny światowej, chociaż 10 i 29 czerwca również mogą mieć coś do powiedzenia".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @itaguai24hPrzypomnijmy, że astrologowie wymienili trzy znaki zodiaku, które w czerwcu 2024 roku powinny spodziewać się sukcesu w różnych dziedzinach życia. Możliwy rozwój kariery, wzmocnienie relacji i ekscytujące podróże.

Co o tym sądzicie? Wielu ekspertów od cyberbezpieczeństwa twierdzi, że III wojna światowa już trwa - na poziomie cyfrowym, technologicznym i informacyjnym. Czy zatem Kushal Kumar miał na myśli taką właśnie wojnę światową, czy "tradycyjną" w sensie zbrojnym?


O tym się mówi: Padł rekord Euro. To najszybszy gol w historii. Kibice oniemiali z wrażenia

Nie przegap: Jacek Kurski dostał propozycję nie do odrzucenia. Czy były prezes TVP podejmie się tej współpracy

Zerknij: Pałac Kensington przerwał milczenie. Komentuje doniesienia w sprawie księżnej Kate