Julia Poole twierdzi, że w tym czasie została przeniesiona do niebiańskiego "królestwa duchów", gdzie anioł przekazał jej potępiającą wiadomość.

Poole jest obecnie autorką i samozwańczym mistrzem duchowym, który wykorzystuje swoje doświadczenie, aby pomóc innym ludziom zrozumieć ich własne spotkania z alternatywnymi światami.

Czy "Złoty Wiek" ma miejsce na naszych oczach?

W wywiadzie dla podcastu otworzyła się na temat "fizycznego, psychicznego i emocjonalnego znęcania się", którego doświadczyła w młodym wieku, i przypisuje te traumy jako katalizator jej pasji do duchowości i wiary.

Opisując swój czas spędzony po drugiej stronie, Poole powiedziała: "Nagle zobaczyłam moich przewodników i moje anioły wokół mnie, a potem podnieśli mnie i zabrali do wyższych sfer. Pamiętam tylko, jak powiedziałam "Wracam do domu", a oni powiedzieli — Nie, nie wracasz, to nie twój czas".

Duchy te rzekomo powiedziały jej wtedy: "Ostrzegaliśmy cię, że to będzie zbyt trudne i zbyt przytłaczające, a teraz jesteś tutaj w wieku 21 lat, próbując się wymeldować".

Twierdzi, że aniołowie obiecali jej, że między 2012 a 2032 rokiem rozpocznie się nowy "Złoty Wiek" dla ludzkości.

"Przez Złoty Wiek rozumiemy to, że przez tysiąclecia istniała ogromna ilość władzy, nadużyć i kontroli... wszystko to było w posiadaniu nielicznych, kontrolujących masy.

"Ten Złoty Wiek przynosi równość we wszystkich dziedzinach, więc to, co jest fałszywe, nieprawdziwe i skorumpowane, upadnie".

Pomimo okrucieństw mających obecnie miejsce na całym świecie, Poole powiedziała, że wierzy w tę ideę i twierdzi, że zbliżamy się do "dnia rozliczenia".

Kontynuowała: "Zbliża się on nie po to, byśmy mieli jakiś Armagedon, ale po to, by ludzie u władzy, którzy są skorumpowani, zostali odkryci.

"Zostają złapani i wyrzuceni, a zamiast nich pojawiają się ludzie o czystym sercu i czystych intencjach".

„Więc sprawy się zmieniają i w latach 2024 i 2025 zobaczymy ich więcej i będzie to trochę chaotyczne. Ale proszę, zaufajcie w to, że to wszystko ma na celu uwolnienie tego, co należy zobaczyć, aby można było to wyzwolić i dokonać uzdrowienia. A zanim dotrzemy do roku 2032, przekonamy się, że wszystko ustabilizuje się na nowy sposób” - zapewniła.

To nie pierwszy taki głos na temat potężnych zmian, jakie już teraz zachodzić mają na Ziemi. Kolejny potężny skok technologiczny ponownie przynosi ludzkości nowe możliwości, na równi z zagrożeniem.


źródło: YouTube/ Life After Life NDE

Zerknij: Jak mieszkają Ola Kwaśniewska i Kuba Badach? Wnętrza ich domu zaskakują

O tym się mówi: Małgorzata Tomaszewska pochwaliła się zdjęciem córeczki. W sieci zawrzało