Co mogłoby pójść nie tak? Bardzo dużo, zważywszy na fakt, że Ola i Kuba parają się różnymi zawodami, a przede wszystkim należy pamiętać, że artyści mają własną wrażliwość estetyczną. Jak więc urządzili się dziennikarka i muzyk?

Jak mieszkają Ola i Kuba?

Wiele tabloidów opisuje wnętrza apartamentów i domów, w których swe gniazda uwili artyści, celebryci, czy politycy. Jedni ułatwiają sprawę, publikując tonę zdjęć i filmów na mediach społecznościowych, a inni rozmawiają z mediami.

Tabloid opisał wnętrza, jakie urządzili sobie Ola Kwaśniewska i Kuba Badach. Jak mieszka córka dawnej pary prezydenckiej i jej mąż muzyk? Jak widać na instagramowym profilu Oli, oboje postawili na eleganckie, stonowane kolory.

Neutralne szarości, beże, biel i kontrastujące detale, to główny aspekt wnętrz ich domostwa. Dobrej jakości jasne panele podłogowe, meble w szarościach i nowoczesne, stylowe dodatki dopełniają całości eleganckiemu minimalizmowi.

Oczywiście nie może zabraknąć ściany pełnej literatury, na której tle Ola często nagrywa wszelakie filmiki lub prowadzi live z ojcem.

Łazienka także wygląda stylowo, a kafle i marmur idealnie ze sobą współgrają. Jasne barwy beżu i szarości idealnie komponują się z kształtem wyposażenia i dobrze dobraną barwą światła.

Wszelkie stworzenie ma w domostwie Oli i Kuby przestrzeń na odpoczynek, leniuchowanie i wyciszenie, o czym świadczą pieski, które na zdjęciach zwykle śpią. Wszystko jest tak dobrane, że nawet bałaganik zabawkowo-gryzakowy wygląda uroczo pośród elegancji, przestrzeni i kolorów Ziemi.

Nie przegap: Z życia wzięte. "Zaczęłam spotykać się z teściem mojej córki": Ona i jej mąż robią wszystko, żeby nas rozdzielić

Zerknij: "Świat według Kiepskich" prześladuje pech. Czy to przez klątwę nie ma już z nami aż 80. osób z obsady