O fakcie ściągania tantiem z serwisów streamingowych w świecie show-biznesu było głośno od dawna.

Polska zwleka z zastosowaniem się do unijnej dyrektywy mającej ten problem uregulować. W rezultacie polscy twórcy są stratni na miliony złotych. W tej sprawie pod gmachem Sejmu zebrali się artyści w ramach manifestacji o charakterze pokojowym.

Wśród manifestujących aktorów spotkały się mama i była żona Antka Królikowskiego

W tłumie przemierzanym przez hordę fotoreporterów spotkały się niespodziewanie dwie atrakcyjne panie, których ścieżki niegdyś połączył jeden mężczyzna. Chodzi o mamę Antka Królikowskiego Małgorzatę i jego byłą żonę, Joannę Opozdę.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Jak pamiętamy, związek Antka z Joanną był burzliwy od początku do samego końca, a finalnie para rozwiodła się, gdy na świat przyszedł ich syn. Małgorzata Ostrowska-Królikowska dość powściągliwie podchodziła do publicznego komentowania relacji młodych, jednak jako mama, zawsze wspiera wszystkie swoje dzieci, w tym oczywiście Antka.

Każdy, kto szuka sensacji w świecie celebrytów, widząc obie panie tak blisko siebie w publicznym miejscu, z pewnością naszykował telefon, aby nagrać skandaliczne zajścia między byłymi teściową a synową. Te jednak, pozując chętnie do zdjęć, uśmiechały się do obiektywów, jednak po krótkiej wymianie spojrzeń, udawały, że tej drugiej nie ma.

Te dwie kobiety kiedyś były rodziną, a teraz nie zamieniły nawet chłodnych uprzejmości - nic, jedno przypadkowe spojrzenie tylko dlatego, że nie spodziewały się wzajemnie spotkać tego dnia w tym tłumie.

Zerknij: Za leczenie prezesa otrzymali 18 milionów złotych dotacji. Szpital odniósł się do tych doniesień

Nie przegap: Spora grupa seniorów ma szanse na znacznie wyższą emeryturę. Już od przyszłego miesiąca będzie można składać wnioski. Niezbędny jeden dokument