Braci Golec kojarzą w Polsce raczej wszyscy. Nic bowiem tak nie raduje, jak dobrze przyprawiona kwaśnica, o której śpiewali na początku swojej świetności.

Dzięki zespołowi założonemu przez bliźniaków Pawła i Łukasza Golców i Edytę Golec, usłyszeliśmy i polubiliśmy mnóstwo wpadających w ucho piosenek. 25-lecie działalności na scenie muzycznej, rodzinna grupa muzyków celebrowała w trakcie trwania Polsat Hit Festiwal.

Mający swoje korzenie w Żywcu górale w wielu wywiadach zaznaczali, jak ważna jest dla nich rodzina, co emanuje z materiałów, jakimi dzielą się z fanami w sieci. Ostatnie publikacje nie umknęły uwadze internautów, a sekcja z komentarzami wprost zasypana została winszowaniami i gratulacjami.

Choć mogłoby się wydawać, że bracia wraz z rodzinami mieszkają we wspólnym, wielkim, rodzinnym domu, prawda wygląda inaczej. Ich relacja rodzinna, jaką oglądamy podczas ich występów na scenie jest silna, pomimo faktu, że mieszkają osobno, żyją własnym życiem, ale spotykają się podczas rodzinnych uroczystości, świąt, prób koncertowych i na scenie.

Bliźniacy wraz z Golec uOrkiestrą świętują 25-lecie działalności muzycznej. Na instagramowym profilu pojawiła się sympatyczna relacja z kilku ciekawych i pamiętnych prób przed koncertem.

Internauci wychwycili coś ważnego i zalali muzyków gratulacjami. Wszystko działo się podczas imprezy muzycznej organizowanej przez telewizję Polsat.

- Urodziny bez pocałunków i bez uścisków się nie liczą! 😂😉
No i oczywiście bez pamiątkowych zdjęć też się nie liczą 📸🥳
Przesyłamy przytulasy 😘 - napisano w opisie do zbioru zdjęć ze sceny i zza kulis. Nam pozostaje dołączyć do winszowań z sekcji komentarzy! Gratulacje i wszystkiego dobrego!

Nie przegap: Z życia wzięte. "Musisz mi oddać swoją część": Powiedział mi syn. Nie zamierzam się niczym dzielić

Zerknij: Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. Oto co mówi o późnym ojcostwie