Marcelina Zawadzka, znana prezenterka Polsatu i prowadząca program "Farma", podzieliła się radosną nowiną z okazji Dnia Matki! Gwiazda ogłosiła, że ona i jej partner Max Gloeckner spodziewają się dziecka!

Szczęśliwa nowina w Dniu Matki


Marcelina Zawadzka przez długi czas chroniła swoje życie prywatne, jednak w dniu tak wyjątkowym, jakim jest Dzień Matki, postanowiła podzielić się szczęśliwą wieścią z fanami. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała uroczy filmik, w którym wraz z partnerem, Maxem Gloecknerem, przekazują radosną nowinę, informuje Pomponik.


"Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona - mam. Ogromna wdzięczność wypełnia mnie po krańce możliwości, za to że (...) pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości, dzięki której powstał jego owoc" - napisała w poście na Instagramie gwiazda Polsatu.


Miłość i zaręczyny


Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner są parą od kilku lat. W sierpniu 2023 roku prezenterka pochwaliła się zaręczynami, podczas których Max wręczył jej pierścionek w malowniczym kanionie w Arizonie.


Gratulacje od gwiazd i fanów


Pod postem Marceliny zaroiło się od gratulacji! Swoje ciepłe słowa skierowali do pary m.in. Anna Mucha, Sonia Bohosiewicz, Marina Łuczenko-Szczęsna, Marzena Rogalska, Blanka Lipińska, Roksana Węgiel, Barbara Kurdej-Szatan, czy też Magdalena Stępień.


Fani również nie szczędzili gratulacji i życzeń dla przyszłych rodziców. W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i wyrazy radości z powodu radosnej nowiny.


Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner rozpoczynają nowy rozdział w swoim życiu. Przed nimi czas ekscytującej podróży, przygotowań do powitania nowego członka rodziny i budowania pięknej rodziny.


My również dołączamy się do gratulacji i życzymy przyszłym rodzicom wszystkiego najlepszego!


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Matka siedzi mi na karku": Przeczytałam i nie mogłam uwierzyć własnym oczom

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Skandal! Chajzer wyjawia prawdę o Wojewódzkim i Prokopie