15 maja 2024 roku aktorka urodziła drugą córeczkę, Jaśminę.


Szczęśliwą nowinę przekazała na swoim profilu na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie maleńkiej stópki córki, informuje Plejada.


"Dziękujemy za wszystkie życzenia! Dzielna mama z córeczką mają się dobrze. Obie głównie śpią, jedzą i zmieniają pieluchy" - napisała pod zdjęciem.Zofia Zborowska-Wrona i jej mąż, siatkarz Andrzej Wrona, po raz pierwszy zostali rodzicami w 2021 roku, kiedy na świat przyszła ich córeczka Nadzieja.

Para chętnie dzieli się z fanami swoim szczęściem i doświadczeniami z rodzicielstwa. Na ich profilach w mediach społecznościowych możemy zobaczyć zdjęcia i filmiki z córeczkami, a także przeczytać o ich codziennym życiu.

Z całą pewnością Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona są kochającymi i oddanymi rodzicami, a ich córeczki Jaśmina i Nadzieja będą wychowywać się w atmosferze pełnej miłości i ciepła.
Jeszcze raz gratulujemy im narodzin córeczki i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

To też może cię zainteresować: Andrzej Piaseczny wyjawił wielką tajemnicę. Piosenkarz zaskoczył swoim podejściem do ślubu. Ceniący swoją prywatność muzyk bardzo się otworzył

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Straciłam na komunii kilka tysięcy złotych": Kobieta myślała, że jej rodzina stanie na wysokości zadania