Ostatnie tygodnie dla Filipa Chajzera z pewnością nie należą do najprzyjemniejszych. Popularny prezenter pożegnał się z "Tańcem z Gwiazdami", a jego zachowanie po odpadnięciu z programu budzi wiele kontrowersji.


"Focha" na Polsat? Chajzer dementuje!


Jak donosi "Super Express", Chajzer miał być wściekły na stację Polsat za szybkie pożegnanie z programem. Według źródeł dziennika, prezenter miał nawet podważyć swój kontrakt z Polsatem i zagrozić rezygnacją z prowadzenia "Idź na całość".


Chajzer zdecydowanie odrzuca te zarzuty. W ostrym tonie odpowiada "Super Expressowi", nazywając ich doniesienia "bzdurami" i kłamstwami.


"Kłamiesz, a co gorsze - nie masz szacunku do mojej rodziny i telewizji Polsat" - ripostuje.

Prezenter twierdzi, że nikt z redakcji nie skontaktował się z nim przed publikacją artykułu, co uniemożliwiło mu sprostowanie zarzutów.


"Wystarczyło zadzwonić… no tak, ale wtedy nie byłoby już jak przywalić w Chajzera, bo Chajzer od razu zdementowałby te bzdury. Dementi macie zatem teraz. Szkoda wizerunku marki, ale musicie z tym żyć" - dodaje.


Biznesowe plany Chajzera


Mimo kontrowersji wokół "Tańca z Gwiazdami", Chajzer skupia się również na swoich nowych przedsięwzięciach. Niedawno otworzył w Warszawie budkę z kebabami, co jak sam przyznał, było jego wielkim marzeniem.


"To jeden z najpiękniejszych dni mojego życia" - wyznał po inauguracji.


Chajzer osobiście zaangażował się w tworzenie swojego nowego biznesu, dbając o każdy szczegół, od nazwy i logo po smak kebabów.


"Projekt stworzony w mojej głowie od nazwy przez logo po marzenie o smaku, którego szukałem tak długo - dziś wystartował" - podsumował.


Co dalej z Chajzerem?


Czas pokaże, czy doniesienia "Super Expressu" o konflikcie Chajzera z Polsatem okażą się prawdziwe. Niezależnie od tego, prezenter z pewnością nie zwalnia tempa i nadal będzie angażować się w nowe projekty, zarówno medialne, jak i biznesowe.


To też może cię zainteresować: Kolejny wielki powrót w TVP. To nie były plotki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Synowa ciągle się odsuwa, a ja nie wiem, dlaczego": Nasze relacje pozostają powierzchownie uprzejme