Wojciech Glanc, ceniony jasnowidz i uczestnik drugiej edycji programu "Big Brother", podzielił się niedawno niepokojącymi przepowiedniami dotyczącymi przyszłości Polski. W swoim najnowszym nagraniu opowiada o tajemniczych zjawiskach atmosferycznych, które, według niego, mogą dotknąć nasz kraj w najbliższym czasie.

W filmiku opublikowanym na swoim kanale YouTube, Glanc wyraził obawy co do możliwości wystąpienia potężnych tornad lub burz, które dotkną obszary Polski, gdzie tego się najmniej spodziewamy. Jego przewidywania wskazują zwłaszcza na centralne regiony kraju jako potencjalne miejsce zjawisk atmosferycznych. Ponadto, jasnowidz wyraził obawy związane z nadchodzącą zimą, sugerując, że może przynieść ona nieznane dotąd zjawiska, informuje portal Plotek.

"Może to być doświadczenie tornada albo potężnej burzy, która zaskoczy nas w okolicach centralnej Polski. Boję się również, że zima przyniesie nam dziwne zjawisko, o którym jeszcze nigdy nie słyszeliśmy" - powiedział Glanc w swoim nagraniu.

Przepowiednie jasnowidza budzą zainteresowanie opinii publicznej, a spekulacje na temat tego, czy się sprawdzą, już się pojawiły. Czy tajemnicze zjawiska atmosferyczne rzeczywiście dotkną Polskę, czy to jedynie wyraz niepewności przyszłości? Odpowiedzi na te pytania pozostaną nieznane, ale przepowiednie Glanca wzbudzają wśród wielu mieszkańców Polski mieszane uczucia co do tego, co przyniesie najbliższa przyszłość.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. „Już ci pomogłam, teraz muszę pomóc synowi, więc opuść mieszkanie” powiedziała mi mama

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę Harry doświadczył kolejnego ciosu ze strony brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości. Ta decyzja rzuca cień na przyszłość księcia