Jak donosi portal Telepolis, posiadacze konta w Banku ING będą mieli kłopot z dostępem do środków w poniedziałek 24 października. Według informacji przekazanej przez Bank ING, zaplanowano na ten dzień działania serwisowe.

Przez kilka godzin, klienci Banku ING nie będą mogli dokonać wielu czynności

Zaskakującym jest fakt, iż działania serwisowe Bank zapowiedział na godziny, które stanowią środek roboczego dnia, co może zdezorganizować dzień milionom Polaków.

Chodzi o czas między 13:20, a 17:20. Posiadacze konta w Banku ING będą mieli kłopot między innymi ze złożeniem wniosku w opcji Mój ING, nie będą w stanie obsłużyć kart w opcji ING Business, nie będzie można dokonać płatności za pośrednictwem terminali, ani skorzystać z wpłatomatów i bankomatów.

Nie będzie także możliwości dokonania opłaty kartą za pośrednictwem internetu. To jednak nie wszystko, a sam bank ING doradza swoim klientom korzystanie z usług w godzinach, w których nie będą przeprowadzone prace serwisowe. Dodatkowo bank zaleca używanie Blika.

Co zrobić i jak się przygotować na czterogodzinne utrudnienia?

[...] Jeśli możesz, skorzystaj z naszych usług poza godzinami niedostępności lub skorzystaj z BLIKA (do płacenia w sklepie i przez internet, do wpłacania i wypłacania). Za zakupy przez internet możesz też zapłacić przelewem - z opcją Płać z ING. Wpłaty na rachunek w EUR zlecisz w placówce banku - czytamy na stronie banku instrukcję, jak postępować w czasie utrudnień w wykonywaniu transakcji.

Tego typu sytuacje pokazują, że posiadając konto w jakimkolwiek banku, tak naprawdę nie kontrolujemy własnych pieniędzy i nie mamy na nic wpływu.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Maryla Rodowicz stanęła przed ogromnym wyzwaniem. "Ledwo doszłam na scenę". Wszystko przez niecodzienną stylizację gwiazdy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 1 listopada na cmentarzach może czekać nas coś niezwykłego. To może zaskoczyć wielu odwiedzających