Post na Facebooku dotyczy zbiórki środków finansowych na leczenie Małego Wiktorka Ratajczaka z Poznania. Wiktor ma trzy latka.

Pilny apel o pomoc. Potrzebne są pieniądze na leczenie w bostońskiej placówce

U małego Wiktora doszło do nawrotu ciężkiej choroby nowotworowej wątroby. Jego wyłącznym ratunkiem jest leczenie w Stanach Zjednoczonych, w Boston Children’s Hospital.

Zbiórka środków finansowych zorganizowana jest na Siepomaga.pl.

Dodatkowo chłopca można wesprzeć za pośrednictwem Facebooka na stronie poświęconej licytacjom, z których dobra przeznaczone są na finansowanie leczenia 3-latka. W opisie na siepomaga.pl, o sytuacji Wiktorka czytamy - [...] Dostaliśmy kosztorys z USA, z Boston Children’s Hospital - wiodącego ośrodka leczenia takich guzów, jakie ma Wiktor. Z ustaleń ze szpitalem wynika, że koszty leczenia wyniosą 1,5 mln dolarów. Niewyobrażalna kwota! Aby móc rozpocząć leczenie, musimy mieć koło miliona dolarów - przy obecnym kursie to niemal 5 milionów złotych! [...] czytamy rozpaczliwy apel o pomoc.

To też może cię zainteresować: Część seniorów może zyskać nawet 200 złotych miesięcznie. Kto może ubiegać się o dodatkowe środki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Król Karol III chce odzyskać Harry'ego i Meghan. Kolejne przesłanki wyszły na jaw