Nie jest tajemnicą, że stosunki między księciem Harrym i Meghan Markle a resztą brytyjskiej rodziny królewskiej były, mówiąc delikatnie, napięte.

Wygląda na to, że królewscy fani uczą się nowych informacji z lewej i prawej strony na temat tego, co dzieje się między wieloletnim rozłamem, a wszyscy chcą wiedzieć, kiedy ukaże się bombowa książka Harry'ego.

Król Karol III pragnie odzyskać "zbłąkane owieczki"?

Pomimo prób utrzymania spokoju na państwowym pogrzebie królowej Elżbiety II, wydaje się, że król Karol III może mieć plany, które mogą na zawsze wpłynąć na jego relację z synem.

Doniesiono, że Karol próbował wysyłać parze gałązki oliwne za gałązką oliwną, ale nowe doniesienia pokazują, że może być na skraju wytrzymałości. Królewscy obserwatorzy uważają, że pierwsze przemówienie króla Karola do narodu po śmierci jego matki, w którym wyróżnił Harry'ego i Meghan, było krokiem w kierunku zbliżenia. „Chcę wyrazić moją miłość do Harry'ego i Meghan, gdy nadal budują swoje życie za granicą” – powiedział.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez The Royal Family (@nosorrog)

To, co socjologowie nazywają „moralnością rodzinną”, rozgrywa się w sytuacji, gdy ludzie obserwują, „kto zrobi krok naprzód, kto ponosi odpowiedzialność wobec innych członków rodziny”, gdy umiera rodzic. Przepaść między Harrym a jego ojcem może być postrzegana jako „świadectwo tego, jak silna jest zmiana w przedkładaniu własnego szczęścia nad tradycję, w tym przypadku tradycji, która obejmuje tradycję rodziny królewskiej i rodowód, który się z tym wiąże” – powiedział. Joshua Coleman, psycholog i terapeuta z San Francisco, autor Rules of Estrangement.

Czy świat jeszcze kiedyś ujrzy Meghan i Harry'ego w roli pracujących członków rodziny królewskiej? Według medialnych doniesień, wielu obywateli Wielkiej Brytanii bardzo tego chce, jednak na finał prób pojednania musimy jeszcze poczekać.

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Maciej Musiał wzruszająco pożegnał Franciszka Pieczkę i podzielił się ważnym dla niego wspomnieniem. Młody aktor żałuje tylko jednej rzeczy

Sprawdź również ten artykuł: Meghan Markle znowu znalazła się w ogniu krytyki. W taki sposób miała się zachowywać podczas spotkań z sympatykami brytyjskiej rodziny królewskiej