Portal „Radio Zet” donosi o tragedii w jednej z wielkopolskich miejscowości, a dokładniej w Tłokach. W czwartek w godzinach wieczornych rodzina znalazła ciało 57-letniego mężczyzny. Od razu zawiadomili służby ratunkowe.

„Otrzymaliśmy informację o tym, że dwaj mężczyźni znaleźli ciało członka swojej rodziny” – poinformował przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie.

Asp. sztab. Wojciech Adamczyk ujawnił, że zmarły mężczyzna mieszkał w domu sam. Wezwany na miejsce lekarz potwierdził, że przyczyną śmierci był wstrząs anafilaktyczny.

Ze względu na to, że w samym budynku, jak i w okolicy zauważono sporą liczbę szerszeni, uznano że to właśnie ich ukąszenie doprowadziło do zgonu.

W piątek lokalne media podały, że straż pożarna zajęła się zabezpieczeniem terenu i usuwaniem gniazda szerszeni, które znaleziono na strychu domu zmarłego 57-latka.

Prokuratura już zgodziła się na wydanie ciała rodzinie by można było przygotować się do pogrzebu.

To kolejny przypadek w ostatnim czasie. Warto pamiętać, że choć szerszenie nie są uznawane za niebezpieczne, wiele osób jest uczulonych na ich jad co może doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, a nawet zagrożenia życia.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Ministerstwo Zdrowia wprowadziło ważne zmiany. Dotyczą wszystkich dorosłych Polaków i zaczynają obowiązywać już dziś

Jak informował portal „życie.news”: Ministerstwo środowiska publikuje bardzo ważny dokument. Jak będzie wyglądał wniosek o dodatek energetyczny

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Małgorzata Rozenek-Majdan nie kryła oburzenia na Krzysztofa Skórzyńskiego. Nie pozostała mu dłużna. Co się dokładnie stało

Sprawdź również ten artykuł: Horoskop na sobotę 17 września. Gwiazdy szykują niesamowite niespodzianki dla przedstawicieli wielu znaków zodiaku. To nie będzie zwykły dzień