Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Małgorzata Roznek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zadebiutowali jakiś czas temu, jaka nowa para prowadzących program "Dzień dobry TVN". Widzowie po raz kolejny mieli okazję zobaczyć ich w programie w czwartek 15 września. Skórzyński mocno zdenerwował swoją programową partnerkę i kiedy tylko nadażyła się okazja, postanowiła się mu odwdzięczyć. Poznajcie szczegóły!

Małgorzata Rozenek-Majdan długo o tym marzyła

Za Małgorzatą Rozenek-Majda i Krzysztofem Skórzyńskim już kilka odcinków "Dzień dobry TVN", do którego dołączyli dość niedawno. Żona Radka Majdana dość mocno przeżyła swój debiut w śniadaniówce. Wielu jej sympatyków dość pozytywnie oceniło jej pierwszy program, nie brakowało jednak i słów krytyki pod jej adresem.

Rozenek-Majdan przyznała, że czyta wszelkie uwagi pod swoim adresem, analizuje ja, a nawet z bardzo wieloma się zgadza. Zaznaczyła, że chć rzed nią jeszcze sporo pracy, to jest pewna, że uda jej się dojść do perfekcji w prowadzeniu programu.

Krzysztof Skórzyński podpadł Małgorzacie Rozenek-Majdan

W czwartkowym wydaniu "Dzień dobry TVN", Skórzyński i Rozenek-Majdan gościli między innymi specjalistkę od przeprowadzek. W nawiązaniu do tematu, prowadzący stanęli do małego konkursu. Mieli złożyć poszwę na kołdrę na czas. Okazało się, że Krzysztof Skórzyński radził sobie z tym zadaniem zdecydowanie lepiej.

"Nie możesz być szybszy ode mnie!" - powiedziała koledze niegdyś "Perfekcyjna pani domu", z którą poszewka nijak nie chciała współpracować. Na szczęście szansa na rewanż nastąpiła dość szybko. Drugim zadaniem było złożenie prześcieradła z gumką. Z tym zdecydowanie lepiej poradziła sobie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Fragment programu "Dzień dobry TVN"/jastrzabpost.pl
Fragment programu "Dzień dobry TVN"/jastrzabpost.pl
Fragment programu Dzień dobry TVN/jastrzabpost.pl

Lubicie nowy duet prowadzących "Dzień dobry TVN"?

To też może cię zainteresować: Duchowny wywołał sporo emocji w sieci. Wszystko przez fakt, że ma żonę i dzieci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ministerstwo Zdrowia wprowadziło ważne zmiany. Dotyczą wszystkich dorosłych Polaków i zaczynają obowiązywać już dziś

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek zdecydowała się na zmianę nazwiska. Jak na tę decyzję zareagował jej były mąż