Zdecydowanie nie będzie to sobota taka jak zwykle. Co skrywają gwiazdy na 17 września? Trzeba się przygotować, gdyż wiele osób może stanąć przed zaskakującym scenariuszem zdarzeń. Będziemy świadkami nietypowych sytuacji i z pewnością znajdą się tacy, którzy zakrzykną „tego się nie spodziewałem/am!”. Będzie to mocno nieprzeciętna sobota!

Baran
Choć sobota upłynie Baranom na pracy to zdecydowanie mocno kreatywnej i wpadną na wiele niesamowitych pomysłów. Prezent, który sprawią przyjacielowi będzie strzałem w dziesiątkę!

Byk
Byki muszą przygotować się psychicznie na niespodziankę, co sprawi, że nie będą potrafiły zachować spokoju i usiedzieć na miejscu. Z pewnością nie będą nią rozczarowani!

Bliźnięta
Na Bliźnięta czeka zaskakująca propozycja, która całkowicie zmieni ich karierę zawodową. Nagle otworzą się przed nimi nieoczekiwane wcześniej możliwości. Może to być nie tylko awans, czy przejście do konkurencji, ale szansa na zmianę branży.

Rak
Raki staną dziś na wysokości zadania, gdy chodzi o kontakty towarzyskie i przyjaźnie. Bliska osoba stanie przed trudnym dylematem i choć nie będzie to łatwe, by się otworzyć to Raki sprawdzą się dzisiaj jako doskonali doradcy i wierni przyjaciele.

Lew
Lwy udowodnią dziś, że konsekwencja i ciężka praca to ich znaki rozpoznawcze. Wezmą się za długo odkładane postanowienie, które świetnie wpłynie na ich życie i samopoczucie. Zaczną działać z wielkim impetem.

Panna
Panny wykorzystają dobrą aurę i skorzystają z wyjątkowej propozycji znajomych. Ta sobota będzie świetnym czasem na doskonałą zabawę i zacieśnianie więzi z bliskimi osobami.

Waga
Wagi będą skore do leniuchowania, ale warto wykorzystać tę sobotę na chwilę odpoczynku po ciężkim tygodniu. Warto zająć się ulubionymi rozrywkami i nie myśleć o poniedziałku. To czas wyłącznie dla nich.

Skorpion
Skorpiony będą chyba jednymi z niewielu znaków zodiaku, które będą się dziś wyjątkowo nudzić, jednak monotonia pozwoli a odpoczynek i naładowanie baterii. Nie warto nawet dokładać sobie niepotrzebnych obowiązków.

Strzelec
Strzelce spędzą sobotę w kuchni, w której będą rozwijać swoją kulinarną pasję. Danie podane bliskim zrobi wielkie wrażenie, dzięki czemu przedstawiciele tego znaku będą jeszcze mocniej zmotywowani do rozwoju w tej dziedzinie.

Koziorożec
Koziorożce będą mieć dziś doskonały dzień. Dlaczego? Nareszcie uda im się znaleźć prawdziwego mistrza fryzjerskiego, który wyczaruje na ich głowach prawdziwe rzemieślnicze dzieło sztuki. W dodatku bez problemu poradzą sobie ze stylizacją w domu. Warto zaszaleć!

Wodnik
Sobota dla Wodników będzie niezwykle kreatywna i pozwoli im być może zmienić swoje życie. Wpadną bowiem z przyjaciółmi na niestandardowy pomysł, który może przerodzić się w nowatorski biznes.

Ryby
Ryby nareszcie odetchną z ulgą, gdyż uda się im ostatecznie zamknąć dręczący od dawna etap życia. Nowe wyzwania przyjmą z prawdziwą radością w sercu i wielką energią.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WYŻSZE CENNIKI ZA SAKRAMENTY W POLSKICH KOŚCIOŁACH. JEDEN Z PROBOSZCZÓW POBIŁ REKORD. NIE OSZCZĘDZIŁ NAWET NASTOLATKA, KTÓRY STRACIŁ RODZICÓW

Przypomnij sobie: TURYŚCI NIE RADZĄ SOBIE Z TAJEMNICZYMI ZWIERZĘTAMI. LICZNE POGRYZIENIA PODCZAS POBYTU NA PLAŻY ODSTRASZAJĄ WIELE OSÓB. ŻYJĄTKA NAZWANO MINI REKINAMI

Portal "Życie News" pisał również: 25-LATEK MARZYŁ O SZYBKIM SCHUDNIĘCIU. BY ZAOSZCZĘDZIĆ WYJECHAŁ NA ZABIEG DO TURCJI. DO DOMU NIE ZDOŁAŁ WRÓCIĆ. TRWA POLICYJNE DOCHODZENIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KIM JEST FILIP CHAJZER. GOSPODARZ „DZIEŃ DOBRY TVN” PRZEZ JEDNYCH UWIELBIANY, INNI GO NIE ZNOSZĄ. GWIAZDOR TELEWIZJI UWIKŁAŁ SIĘ W TRUDNE SYTUACJE