Kilka dni temu świat obiegła tragiczna wiadomość. Dokładnie 8 września, odeszła od nas królowa Elżbieta II. Wszyscy Brytyjczycy są pogrążeni w głębokiej żałobie, jednak największą stratę odczuwa oczywiście rodzina królewska.

Tragiczna informacja obiegła świat

- Królowa zmarła spokojnie w Balmoral dziś po południu. Król i Królowa Konsorta pozostaną dziś wieczorem w Balmoral, a jutro wrócą do Londynu – przekazała stacja BBC dokładnie o godzinie 19. 30 czasu polskiego.

Wiadomo, że przy łożu śmierci królowej czuwał jej syn, obecny król Karol III oraz księżniczka Anna. Do Balmoral zjechali się praktycznie wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Jedynie Harry nie dotarł na czas i nie zdążył pożegnać się ze swoją babcią. Z tego też powodu, jak podają brytyjskie media, ma on ogromne wyrzuty sumienia.

Harry jest załamany

W chwili podania informacji o złym stanie zdrowia królowej Elżbiety II, książę Harry przebywał w Niemczech. Kiedy tylko został poinformowany o stanie zdrowia swojej babci, natychmiast zdecydował przylecieć do Szkocji. Niestety, informacja o śmierci królowej pojawiła się w chwili, gdy jego samolot lądował.

W wywiadzie dla US Weekly, rozmówca który jest mocno związany z brytyjską rodziną królewską donosi, że Harry jest pełen żalu oraz smutku, a także ma ogromne poczucie winy. Książę widział się ze swoją babcią podczas Platynowego Jubileuszu Królowej, który odbył się w czerwcu tego roku. Nikt jednak nie spodziewał się, że będzie to ich ostatnie spotkanie.

Co więcej, Harry nie pożegnał się także ze swoim dziadkiem, księciem Filipem, który zmarł w ubiegłym roku. Z tego też powodu książę jest rozgoryczony tym, co się stało.

Jak informował portal "Życie News": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA POCHWALIŁA SIĘ POBYTEM W BARDZO LUKSUSOWEJ WILII. TAKICH ATRAKCJI MOŻNA WYŁĄCZNIE ZAZDROŚCIĆ. SAM BUDYNEK ROBI WIELKIE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: ANNA KALCZYŃSKA ZASKOCZYŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE NIESAMOWITYM ZDJĘCIEM. DZIENNIKARKA ZAPOZOWAŁA WRAZ Z UKOCHANĄ MAMĄ. MOŻNA IM POZAZDROŚCIĆ FIGURY

Portal "Życie News" pisał również: MAŁY A BARDZO NIEBEZPIECZNY. LATO W PEŁNI, A KLESZCZE CZYHAJĄ NA NAS NIEMAL NA KAŻDYM KROKU. SĄ SPOSOBY NA TO, BY UNIKNĄĆ UGRYZIENIA PRZEZ PAJĘCZAKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BARBARA KURDEJ-SZATAN BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z RAFAŁEM TRZASKOWSKIM. SZYBKO WYSZŁO NA JAW, CZYM ZAJMIE SIĘ AKTORKA. INTERNAUCI WYRAZILI GŁOŚNY SPRZECIW