Lekarze są „zatroskani” o wigor królowej Elżbiety II, gdy rodzina jedzie do Szkocji. Brytyjska królowa Elżbieta II pilnie trafiła pod nadzór medyczny, albowiem lekarze „troszczą się o zdrowie Jej Królewskiej Mości”, ogłosił w czwartek Pałac Buckingham, a najbliżsi członkowie rodziny przybywają, by być u jej boku.

Pilna informacja ogłoszona oficjalnie. Co się dzieje z królową?

Ogłoszenie pojawiło się dzień po tym, jak 96-letnia monarchini unieważniła termin posiedzenia swojej Tajnej Rady i polecono jej odpocząć.

Pałac oznajmia, że królowa czuje się komfortowo i przebywa w zamku Balmoral w Szkocji, gdzie spędziła lato.

Medycy przykazali 96-latce, trwanie pod stałym nadzorem medycznym. Źródło pałacowe ogłosiło zagranicznym mediom, że bezpośredni członkowie zostali poinformowani i odrzucili spekulacje, że monarchini zasłabła. Premier Wielkiej Brytanii Liz Truss napisała na Twitterze, że cały kraj „będzie głęboko zaniepokojony” zdrowiem królowej Elżbiety II.


„Cały kraj będzie głęboko zaniepokojony wiadomościami z Pałacu Buckingham tego obiadu” – napisała Truss na Twitterze po tym, jak Pałac wydał oświadczenie. „Moje myśli – i myśli ludzi w całej Wielkiej Brytanii – są w tym czasie z Jej Wysokością Królową i jej rodziną” – dodała brytyjska premier.

To też może cię zainteresować: O Jarosławie Kaczyńskim znów mówią wszyscy. Tym razem to nie jego słowa wzbudziły ogromne emocje. Poszło o buty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Piaseczny zrecenzował program Dody. Padły wyjątkowo mocne słowa. Piosenkarka z pewnością nie pozostawi tego bez komentarza