Jak przypomina portal "Goniec", Jarosław Kaczyński wziął udział w odbywającym się obecnie w Karpaczu Forum Ekonomicznym. Po jego wystąpieniu o polityku mówią wszyscy. Co ciekawe, te ożywion debaty nie dotyczą tego, co powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości, ale mają związek z jego wyglądem, a konkrotnie z butami. O co dokładnie chodzi?

Jarosław Kaczyńska a moda

Choć stare przysłowie mówi, że to "nie szata zdobi człowieka", to wygląd i ubiór osób publicznych, wciąż stanowi przedmiot zainteresowania. Ubiór prezesa PiS od lat wzbudza wiele emocji. Podczas, gdy wielu polityków stara się prezentować nienagannie, Jarosław Kaczyński zdaje się w ogóle nie przejmować takimi rzeczami, jak ubiór.

Jego zwolennicy wskazują, że Jarosław Kaczyński ma ważniejsze sprawy na głowie niż troszczeni się o ubiór - w końcu musi dbać o Polskę i dobro rodaków. Inni przypominają, że sam Kaczyński nie raz został przyłapany na tym, że wypominał innym ich modowe wybory, jak miało to miejsce w przypadku jego uwagi pod adresem asystenki uwagę, że jej spodnie wyglądają, jak "obdarte z piżami".

Jarosław Kaczyński/YouTube @Janusz Jaskółka
Jarosław Kaczyński/YouTube @Janusz Jaskółka
Jarosław Kaczyński/YouTube @Janusz Jaskółka

Jarosław Kaczyński przykuł uwagę wszystkich

W czasie Forum Ekonomicznego w Karpaczu zorganizowano panel, który poświęcony był książce "Realizm i wartości. Prawo i Sprawiedliwość o polityce zagranicznej". Obecność Jarosława Kaczyńskiego, jak zawsze wzbudziła sporo emocji i mówią o niej wszyscy. Tym razem, nie ma to nic wspólnego z kontrowersyjnymi słowami polityka, ale z jego butami!

Obuwie Jarosława Kaczyńskiego okazało się dość mocno zużyte. Wypomnieli to twórcy satyrycznego w wydźwięku program "Szkłod kontaktowe". "Coś Prezes nie ma szczęścia do butów. Albo dwa różne, albo popsute :( Ktoś kiedyś powiedział, że "nieszczęścia chodzą parami"..." - czytamy w mediach społecznościowych.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Widzowie nie kryją oburzenia decyzją TVP w sprawie programu "Rolnik szuka żony". W sieci rozpętała się burza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sakrety Ireny Santor wychodzą na jaw. Los nie oszczędził piosenkarki

O tym się mówi: Andrzej Piaseczny odgryzł się Jackowi Kurskiemu. Złośliwy żarcik nie umknął uwadze mediów