Jak pamiętamy, po osławionej imprezie urodzinowej z okazji 50. urodzin Andrzeja "Piaska" Piasecznego, które spędzał w gronie przyjaciół, decyzją ówczesnego prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego, Andrzej Piaseczny zmuszony był do zakończenia współpracy z programem "The Voice Senior", gdzie zasiadał w fotelu jurora.

Odpłacił pięknym za nadobne?

Włodarzom rządowej telewizji poszło o wrogie okrzyki, jakie dało się słyszeć na nagraniu z przyjęcia urodzinowego, które wyciekło do sieci za sprawą Adama Darskiego, który opublikował filmik na Instagramie.


źródło: YouTube/ROZRYWKA

Dało się tam słyszeć słowa pogardy i nienawiści do ludzi biednych, a także do Prawa i Sprawiedliwości, Konfederacji i elektoratu tych partii politycznych.

Teraz gdy widzowie programu taniec z gwiazdami mogą cieszyć się pierwszymi odcinkami nowego sezonu, Andrzej piasek Piaseczny jako juror złośliwie wykorzystał odwołanie Jacka Kurskiego z fotela prezesa, aby w dowcipny sposób skomentować występ jednej z par.

Okazuje się, że choć wokalista z pewnością miałby wiele do powiedzenia na temat sytuacji związanej ze zwolnieniem z pracy w TVP, nie wypowiadał się, gdyż nikt o to nie zapytał. Pozwolił sobie jednak na drobny przytyk w stronę Jacka Kurskiego, podczas pełnienia funkcji jurora w programie tanecznym. Oceniając występ jednej z par stwierdził - Przeglądając internet, nie zauważyłem niczego, czym mógłbym was postraszyć. Nikt się nie rozwodzi, jest tylko spektakularna dymisja, ale tego nikomu nie życzę - nawiązał do swoich poprzednich dowcipnych ocen, do których wykorzystał ultraszybki rozwód Kasi Cichopek i Marcina Hakiela.

Co o tym sądzicie?

Przypomnij sobie: JOANNA KORONIEWSKA OPUBLIKOWAŁA ZDJĘCIE ZE STARSZĄ CÓRKĄ. JANINA OBCHODZI 13. URODZINY. FANI AKTORKI SĄ PEWNI TEGO, DO KOGO PODOBNA JEST NASTOLATKA

Portal "Życie News" pisał również: INFLACJA W POLSCE CORAZ WYŻSZA, A W PORTFELACH POLAKÓW CORAZ MNIEJ PIENIĘDZY. POJAWIŁ SIĘ NOWY REKORD. NAJNOWSZE DANE GUS NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM