Od bardzo dawna otrzymanie trzynastej i czternastej emerytury jest dla wielu seniorów ogromnym ratunkiem finansowym ze względu na bardzo niekorzystne zmiany w polskiej gospodarce i w finansach obywateli, jakie zaszły ze względu na rządowe lockdowny i szalejącą coraz bardziej inflację, która owocuje drakońskimi cenami i złodziejski mi opłatami za prąd, gaz i inne potrzeby.

Zmiany w wypłatach dodatkowych świadczeń dotkną konkretnej grupy społecznej

Dlatego też dla wielu seniorów uprawnionych do pobierania świadczeń emerytalnych istotną sprawą jest bycie na bieżąco w kwestii dodatkowych świadczeń emerytalnych, terminów i wypłat, wysokości i bezpieczeństwa płynności w wypłatach.

Jak się teraz okazuje, Super Express donosi o terminie, jaki obowiązuje w tym roku odnośnie wypłaty czternastej emerytury.

Według medialnych doniesień, czternastki mają być wypłacone przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych i KRUS od 25 sierpnia do 20 września.

Pewna grupa obywateli mających uprawnienia do otrzymania świadczenia, może spodziewać się czternastej emerytury dopiero w październiku. Chodzi o grupy rolnicze pobierające rolnicze świadczenie nie częściej niż raz w miesiącu. Warto pamiętać o każdorazowym złożeniu wniosku.

Jak informował portal "Życie News": MILIONOM POLAKÓW W PORTFELACH ZOSTAJĄ NĘDZNE GROSZE. WZROST CEN NIE MA ZAMIARU WYHAMOWAĆ. CZERWCOWA INFLACJA NIE NAPAWA OPTYMIZMEM. CO BĘDZIE DALEJ

Przypomnij sobie: MEGHAN MARKLE ZNÓW NA USTACH WSZYSTKICH. ŻONA KSIĘCIA HARRY’EGO MIAŁA SKOMPROMITOWAĆ SWOJEGO MĘŻA JUŻ W LONDYNIE. WYKAZAŁA SIĘ SPORĄ LEKKOMYŚLNOŚCIĄ

Portal "Życie News" pisał również: SANDRA KUBICKA MA POWAŻNY ORZECH DO ZGRYZIENIA. MAMA NAGLE STAŁA SIĘ WŁASNĄ KONKURENCJĄ DLA MODELKI. GWIAZDA OBAWIA SIĘ O PRZYSZŁOŚĆ SWOJEGO BIZNESU