Jak informuje serwis Jastrząb Psot, Sandra Kubicka napotkała właśnie na problemy trudne do przeskoczenia. Okazuje się bowiem, że zarówno ona, jak i jej mama postanowiły otworzyć biznesy w tej samej branży. Przez to technicznie własna matka dla modelki jest rynkową konkurencją. Co będzie dalej z przyszłość jej marki i działalnością biznesową?

Kariera Sandry Kubickiej rozpoczęła się, gdy miała 15 lat – wówczas doszło do podpisania dużego kontraktu. Wkrótce stała się gwiazdą na wybiegach, otrzymywała propozycje dużych kampanii reklamowych. Jej życie prywatne obfitowało w spore zawirowania. Wielokrotnie traciła serca dla niewłaściwych mężczyzn, a także straciła kontakt z mamą Grażyną. Dziś panie dobrze się dogadują i mieszkają w Polsce, odnosząc spore sukcesy zawodowe.

Sandra Kubicka ma konkurencję u własnej mamy? Modelka i jej mama Grażyna rozkręcają działalność gospodarczą w podobnej branży!

Jak zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post Sandra Kubicka, jej mama postanowiła zostać trenerką personalną. Sandra jest pod wrażeniem kondycji swojej mamy i mocno jej kibicuje. Wcześniej działała jako agent nieruchomości. Kubicka przekonuje, że jej mama ma lepszą sylwetkę w wieku 46 lat niż ona!

Mama poprosiła córkę o rozpromowanie jej biznesu, jednak jest to technicznie trudne, bo zasadniczo jest konkurencją dla córki. Platforma treningowa Sandry ukazuje się bowiem na rynku we wrześniu.

- Moja mama jest w Łodzi, ja jestem w Warszawie, więc wspieramy się nawzajem. Ciekawie się to wszystko obróciło, bo kiedyś ja mojej mamie mówiłam, jak powinno się trenować, a teraz moja mama będzie mówiła mi – wyjaśnia Sandra Kubicka w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak informował portal "Życie News": NAJNOWSZA WYPOWIEDŹ KAROLA STRASBURGERA POWALA NA KOLANA. AKTOR I GOSPODARZ „FAMILIADY” WYZNAŁ, ŻE MA PROBLEM Z DZIECKIEM. DEKLARUJE, ŻE NIE JEST JEGO

Przypomnij sobie: CZAS NA CZTERNASTE EMERYTURY ZBLIŻA SIĘ CORAZ BARDZIEJ. WYPŁATY DODATKOWEGO ŚWIADCZENIA Z ZUS JUŻ WKRÓTCE. NA JAK WYSOKIE SUMY MOGĄ LICZYĆ SENIORZY

Portal "Życie News" pisał również: SANATORIUM MIŁOŚCI: WIELU KURACJUSZY ODNALAZŁO UCZUCIE W JESIENI ŻYCIA. WŁADYSŁAW BALICKI Z CZUŁOŚCIĄ O MIŁOŚCI I ŚLUBIE. WYJĄTKOWY CZAS DLA SENIORA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CENA WJAZDU NA KASPROWY WIERCH ROBI FURORĘ. TURYSTA POSTANOWIŁ WRZUCIĆ DO INTERNETU BILET NA KOLEJKĘ. ZA TYLE MOŻNA BYŁO KIEDYŚ WJECHAĆ NA SAM SZCZYT