Do dziś nikt nie jest w stanie dokładnie określić, jakim majątkiem dysponuje prezydent Rosji. Polityk bardzo skrzętnie ukrywa większość swoich aktywów. Wiele osób uważa jednak, że to właśnie Putin jest najbogatszym człowiekiem na świecie.

Putin nie oszczędza

Jak podaje portal Super Express, Władimir Putin jest właścicielem co najmniej kilku posiadłości. Jedna z nich, która umieszczona jest nieopodal jeziora Ładoga, opływa w luksusy. W salonie mieści się bowiem wodospad, a na dachu znajduje się lądowisko dla helikopterów. Posiadłość ma także własny browar.

Prezydent Rosji jest w posiadaniu także kilku luksusowych jachtów, kurortów i prywatnych samolotów. Wiemy także, że Putin nie oszczędza na ubraniach. Podczas wiecu na stadionie Łużniki, który miał miejsce kilka miesięcy temu, polityk pokazał się w puchowej kurtce, która została zaprojektowana przez włoski dom mody. Jej wartość wycenia się na 50 tysięcy złotych!

Rosjanie musieliby pracować kilka lat, aby zarobić na te ubrania

Także ostatnio, podczas Szczytu Kaspijskiego, prezydent Rosji pokazał niezwykłą klasę. Putin wybrał bowiem marynarkę luksusowego domu mody – Brioni. Koszt takiej marynarki to 27 tysięcy złotych! Jak zatem widać, polityk wybiera ubrania z najwyższych półek, a jego rodacy musieliby pracować na nie wiele lat!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA ZASKOCZYŁA POKAZUJĄC STARE ZDJĘCIE MAMY. RZADKO MOŻNA ZOBACZYĆ BYŁĄ PIERWSZĄ DAMĘ W TAKIM NIEZOBOWĄZUJACYM WYDANIU

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB