Jak informuje serwis „SE” poważne zarzuty ciążą na asystentce posłanki Prawa i Sprawiedliwości, Elżbiety Zielińskiej. Prawniczka pochodząca z Gorlic miała zostać oskarżona o fałszerstwo rozmaitych pism, oświadczeń, wniosków i innej dokumentacji, a nawet miała się dopuścić sfabrykowania sądowej pieczęci!

To jednak nie wszystko. Jak donoszą media, Joanna P.-K. miała również stworzyć fikcyjnego pracownika lokalnej placówki KRUS w Nowym Sączu, a później podrobić podpis nieistniejącego człowieka. Potężny skandal wykryli dziennikarze „Gazety Krakowskiej”.

Asystentka jednego z posłanek PiS oskarżona o fałszowanie dokumentów, a nawet pieczęci sądu. Co grozi znanej prawniczce?

Znana mecenas miała oszukać wiele osób i takie przypadki opisali w swoich reportażach dziennikarze „Gazety Krakowskiej”. Prawniczka, która jest asystentką Elżbiety Zielińskiej z PiS zajmowała się do tej pory sprawami rozwodowymi, a także unieważnianiem ślubów kościelnych. Kobieta miała dopuszczać się podejmowania spraw wielu klientów, które później nie doczekały się postępowania sądowego.

Tak było w przypadku pewnej kobiety, która starała się o rozwiązanie małżeństwa kościelnego, lecz mimo zapłaty jej wniosek nigdy nie dotarł do Sądu Biskupiego w Rzeszowie. Takich przypadków ma być znacząco więcej.

Dodatkowo, prawniczka otrzymała zarzuty fałszowania licznych dokumentów, podrabianie podpisów, a także wymyślanie nieistniejących urzędników i tworzenie ich podpisów. Postepowanie przeciwko kobiecie toczy się przed Sądem Rejonowym w Gorlicach.

Jak informował portal "Życie News": PROSTY I NIEZWYKLE SKUTECZNY SPOSÓB NA WYJĄTKOWO UPORCZYWE SZKODNIKI W OGRODZIE. SEKRET DOŚWIADCZONYCH OGRODNIKÓW UJAWNIONY. JAK SIĘ POZBYĆ NORNIC

Przypomnij sobie: NOWY PRZEPIS DLA WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI SAMOCHODÓW JUŻ OD 6 LIPCA. KAŻDY POJAZD BĘDZIE MUSIAŁ POSIADAĆ TZW. CZARNĄ SKRZYNKĘ. CELEM RATOWANIE ŻYCIA

Portal "Życie News" pisał również: WYJĄTKOWY DZIEŃ DLA MARCINA HAKIELA. DZIECI NIEZWYKLE ZASKOCZYŁY TANCERZA NIESAMOWITYM PREZENTEM W DZIEŃ OJCA. POJAWIŁY SIĘ WIELKIE ŁZY WZRUSZENIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SKUTECZNE CZYSZCZENIE PIEKARNIKA NA BŁYSK MOŻE WYWOŁAĆ BÓL GŁOWY. SĄ WRĘCZ BANALNIE PROSTE SPOSOBY, BY ZROBIĆ TO W KILKA CHWIL. WYSTARCZĄ 2 SKŁADNIKI