Kreml opublikował nagranie z odwiedzin Władimira Putina w szpitalu w Moskwie gdzie przebywać mają żołnierze, którzy zostali ranni na Ukrainie.

Portal „Super Express” poinformował, że wokół wizyty narosło już wiele spekulacji. Przyczyniło się do tego jak zwykle zachowanie polityka, a także jego nietypowy strój.

Z wizytą u rannych

Rosja zaatakowała Ukrainę 24 lutego. Od początku władze nie chciały się przyznać jakie straty w ludziach ponoszą, ani ile żołnierzy jest rannych.

Dlatego spore zdziwienie wywołała właśnie wizyta Władimira Putina w szpitalu im. P.V. Mandryka w Moskwie gdzie widział się z poszkodowanymi wojskowymi. Towarzyszył mu także minister obrony Siergiej Szojgu.

Prezydent porozmawiał z żołnierzami, a jednego zapewnił nawet, że jego syn będzie dumny z takiego ojca. Nieco więcej powiedział później podczas spotkania na Kremlu.

Władimir Putin polecił urzędnikom zwiększenie wynagrodzenia dla walczących oraz podwojenie zasiłku na opiekę nad dzieckiem na rzecz kobiet, które są w wojsku.

„Wszyscy są bohaterami. Każdy z nich naraża swoje życie na śmiertelne niebezpieczeństwo, robiąc to świadomie i należy ich traktować jak bohaterów” – powiedział prezydent zalecając zapewnienie rannym jak najlepszej opieki.

Wizyta zapewne nie wywołałaby takie zdziwienia gdyby nie stroje Szojgu i Putina. Obaj politycy podczas pobytu w szpitalu byli przebrani za lekarzy i nosili białe kitle.

Spekuluje się, że cała wizyta była więc zainscenizowana w prywatnym bunkrze, albo za pomocą lekarskich fartuchów usiłowano ukryć kamizelki kuloodporne.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Główny Inspektorat Sanitarny alarmuje konsumentów. Popularny produkt masowo wycofywany ze sklepów. Wykryto w nim bardzo szkodliwą dla zdrowia bakterię

Jak informował portal „życie.news”: Wiadomo, czy seniorzy zyskają szansę na dostęp do kolejnego świadczenia. W tym roku dostali już trzynastkę i czternastkę. Głos zabrała wiceminister

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła gości przyjęcia komunijnego swojej ukochanej córki. Aktorka zorganizowała imprezę na bogato. Tort zrobił wrażenie

Sprawdź również ten artykuł: Nowe informacje o Bartłomieju Misiewiczu. Były rzecznik MON zatrzymany poza Polską! Policja złapała go w ostatnim momencie. Na jaw wyszły szczegóły