Jak przypomina portal "Super Express", w ostatnim czasie pojawiło się wiele spekulacji dotyczących stanu zdrowia Władimira Putina. Dużo mówi się o możliwej chorobie nowotworowej, na ktorą ma cierpieć rosyjski przywódca. Do doniesień dotyczących Władimira Putina odniósł się Janus Palikot. Były polityk nie tylko stwierdził, że Putin jest chory na raka, ale także, że zostało mu tylko kilka tygodni życia.

Plotki o Władimirze Putinie

24 lutego zaczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę. Każdy kolejny dzień przynosi doniesienia o kolejnych bestialskich zbrodniach dokonywanych przez rosyjską armię. Cały świat liczy, że uda się zakończyć krwawy konflikt, jednak nic nie wskazuje na to, że mogłoby to nastąpić w najbliższym czasie.

Jednej z możliwych szans na zakończenia wojny upatruje się w odsunięciu Putina od władzy. Czy jest to scenariusz realny? Trudno powiedzieć. Spekuluje się, że mogłoby to nastąpić w związku ze stanem zdrowia rosyjskiego dyktatora, który w ostatnim czasie ma nie być najlepszy. Putin ponoć mierzy się z chorobą nowotworową.

Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl
Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl
Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl

Putin na progu śmierci?

Były oficer rosyjskiego wywiadu mówił, że organizm Putina jest "podziurawiony nowotworem". Media obiegła nawet informacja o tym, że rosyjski przywódca przeszedł operację, a na czas rekonwalescencji zastąpił go sobowtór. Część specjalistów jest zdania, żę mogą to być jednak "fake newsy" i działanie dezinformacyjne.

Janusz Palikot w mediach społecznościowych poszedł o krok dalej i stwierdził, że Putina od śmierci dzielą tygodnie. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci dopytywali byłego polityka, czy jego stwierdzenie wynika z wiedzy, czy jest tylko wyrażeniem pobożnych życzeń.

Co sądzicie o wpisie Janusza Palikota?

To też może cię zainteresować: Wiele osób zastanawia się, kto zostanie prezydentem Rosji po odejściu Władimira Putina. Czy możliwy jest powrót do władzy przez Dmitrija Miedwiediewa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kolejna rocznica bajkowego ślubu Mariny oraz Wojciecha Szczęsnego. Para wspomina ten dzień z sentymentem

O tym się mówi: Najnowszy sondaż poparcia dla polityków zaskoczył niemal wszystkich. Polacy mają nowego faworyta, który wraca do łask po latach. Donald Tusk liderem