Całkiem nowe fotografie opublikowane w mediach społecznościowych popularnej artystki Mariny, a także jej męża - znanego piłkarza, Wojciecha Szczęsnego mówią same za siebie. Mija kolejna rocznica bajkowego ślubu zakochanych. Para wspomina ten dzień z sentymentem... Jak wyglądał ślub celebrytów?

Związek artystki, Mariny oraz uwielbianego przez Polaków bramkarza reprezentacji Polski, Wojciecha Szczęsnego od samego początku przyjęty był przez fanów dość sceptycznie. Internauci im dopingowali, lecz wiele osób twierdziło, że piosenkarka o niedużym dorobku artystycznym wykorzystuje sławę i bogactwo męża, aby pławić się w luksusach.

Para poznała się w roku 2013, a w 2016 roku wzięli bajkowy ślub w Grecji. Wczoraj, 21 maja minęła już szósta rocznica! Jak oni sami wspominają ten dzień?

Wspaniały ślub pełen niespodzianek!

Nie każdy wie, ale na tej pięknej uroczystości zaśpiewał sam James Arthur!

- Całe wesele było spełnieniem marzeń. Zdecydowanie najpiękniejszy i najbardziej wzruszający dzień mojego życia. Występ Jamesa był niespodzianką dla gości. - mówiła Marina w jednym z wywiadów.

Wczoraj zarówno Marina, jak i Wojciech z okazji kolejnej rocznicy wstawili wspólne zdjęcia, a także parę fotek z samego ślubu.