Jak podaje portal "Super Express", informacje o tym, że Władimir Putin może być poważnie chory, pojawiają się co jakiś czas. Szczególne ich nasilenie pojawia się od czasu decyzji o zbrojnej agresji Rosji na Ukrainę. Jeden z portali wskazuje, że ma nagranie rozmowy z rosyjskim oligarchą, który potwierdza, że Putin jest poważnie chory. W podobnym tonie wypowiada się szef ukraińskiego wywiadu. Poznajcie szczegóły!

Informacje ukraińskiego wywiadu

Szef ukraińskiego wywiadu, Kyryło Budanow w wywiadzie udzielonym Sky News powiedział, że rosyjski dyktator cierpi na wiele poważnych schorzeń. Potwierdził, że stan "psychiczny i fizyczny" Władimira Putina jest "bardzo zły". Wśród chorób z jakimi zmaga się przywódca Rosji, ma być również nowotwór.

Już nie raz media obiegały informacje o tym, że Putin cierpi na raka. Mówiło się, że cierpi na nowotworze tarczycy lub jamy brzusznej. Portal "New Lines", powołując się na informacje udzielone przez jednego z rosyjskich oligarchów, podaje, że Putin "jest bardzo chory na raka krwi".

Dziennikarze "New Lines" wskazują, że informację tę, mógłby potwierdzać wygląd Władimira Putina. Na ostatnich nagraniach rosyjskiego prezydenta, jego twarz jest mocno opuchnięta, co może być skutkiem przyjmowania leków, w tym także steredów anabolicznych.

Negatywne skutki przyjmowania sterydów anabolicznych

Psycholog sportu dr Anna Siwy-Hudowska w rozmowie z portalem "ABC Zdrowie", wskazała, że przyjmowanie sterydów anabolicznych może wpływać na wzrost częstotliwości występowania zachowań agresywnych, a czasem także do pojawiania się "stanów maniakalnych".

Władimir Putin/YouTube@Voj tek
Władimir Putin/YouTube@Voj tek
Władimir Putin/YouTube@Voj tek

Ekspertka dodała również, że u osób, które przyjmowały sterydy anaboliczne, znacznie częściej dochodziło do aktów przemocy zarówno słownej, jak i fizycznej wobec osób trzecich.

Co sądzicie o najnowszych doniesieniach mediów?

To też może cię zainteresować: Skandal na Eurowizji 2022 z udziałem Polski. Nasze jury miało dopuścić się manipulacji głosami. Skrytykowano też Idę Nowakowską za słowa o Ukrainie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna i Piotr z "Sanatorium miłości" mają wspaniałe wieści. To już postanowione

O tym się mówi: Rosja ostro o chęci dołączenia przez Szwecję i Finlandię do NATO. W propagandowej telewizji pojawiły się niepokojące sugestie. Jakie będą konsekwencje