Jak podaje portal "Super Express", spekulacje na temat stanu zdrowia Władimira Putina znacznie nasiliły się od momentu jego agresji na Ukrainę. Media obiegło wyznanie rosyjskiego oligarchy, na którym donosi on, że Putin jest poważnie chory. Podobne wnioski przedstawia szef ukraińskiego wywiadu.

Putin ciężko chory?

Szef ukraińskiego wywiadu, Kyryło Budanow w wywiadzie udzielonym Sky News, wskazuje, że prezydent Rosji zmaga się z szeregiem chorób. Potwierdził "zły stan psychiczny i fizyczny" rosyjskiego dyktatora. Jednym ze schorzeniem ma być choroba nowotworowa. Warto podkreślić, że nie jest to pierwszy raz, kiedy pojawia się podejrzenie, że Putin mierzy się z rakiem.

Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl
Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl
Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl

Pojawiały się doniesienia, że dyktator zmaga się z rakiem krtani, jamy brzusznej, a ostatnio donosi się o raku krwi. O tym ostatnim miał powiedzieć jeden z rosyjskich oligarchów. Portal "New Lines" przekonuje, że ma to nagrane na taśmach. Dziennikarze wskazali również, co może przemawiać za tą tezą.

Chodzi między innymi o wygląda Władimira Putina. Na ostatnich nagraniach widać, że twarz dyktatora jest opuchnięta, co może świadczyć o tym, że przyjmuje leki, w tym być może sterydy anaboliczne. O działaniu tych ostatnich mówiła psycholog sportu dr Anna Siwy-Hudowska. W rozmowie z portalem "ABC Zdrowie" wskazała, że przyjmowanie sterydów, wzmaga zachowania agresywne.

Władimir Putin/YouTube @CNBC Television
Władimir Putin/YouTube @CNBC Television
Władimir Putin/YouTube @CNBC Television

"Wśród osób przyjmujących sterydy zauważono większą częstotliwość wdawania się w bójki i w różne formy przemocy (słownej i fizycznej) wobec innych" - powiedziała dr Siwy-Hudowska.

Co sądzicie o najnowszych doniesieniach na temat stanu zdrowia Władimira Putina?

To też może cię zainteresować: Prezydent Wołodymyr Zełenski zdradził ważne szczegóły. Czy Francja omawiała z Rosją podział Ukrainy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odśwież swój wygląd na wiosnę i lato. Te krótkie fryzury damskie nie wymagają stylizacji. Warto zasugerować je swojej fryzjerce

O tym się mówi: Zaskakujące informacje na temat rozwodu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Takiego obrotu spraw, nikt się nie spodziewał