Każda z nas chce wyglądać wyjątkowo każdego dnia, ale większość kobiet nie ma czasu na to, aby codziennie stać przed lustrem i stylizować skomplikowane uczesania. Dobrze jest, gdy fryzura ukłąda się niemal sama.

Spora liczba kobiet wybiera krótkie fryzury z takich właśnie powodów, ale i taka wiele propozycji wymaga codziennej stylizacji. W naszym materiale podpowiemy, które krótkie fryzury cieszą się dużą popularnością wśród kobiet, a jednocześnie nie wymagają dużych nakładów czasu i umiejętności stylizacji.

Instagram
Instagram
Instagram

Stylowy bob na krótkie włosy

Fryzjerzy na całym świecie twierdzą, że prawie co trzecia kobieta przychodzi do salonów fryzjerskich z prośbą o wykonanie fryzury typu bob. To uczesanie jest w rzeczywistości bardzo efektowne i dość prosta w utrzymaniu. Wymaga jednak częstych wizyt u fryzjera, aby utrzymać kształt włosów i fryzurę w dobrym stanie. Bob praktycznie nie wymaga również dużej stylizacji. Krótka i modna fryzura przybiera pożądany kształt już po włosów głowy i wysuszeniu ich na szczotce.

Instagram
Instagram
Instagram

Pixie - odważna fryzura dla najpiękniejszych kobiet

Pixie to krótka fryzura, dla niektórych osób mocno chłopięca, ale jednak tworzy wizerunek bardzo eleganckiej kobiety. Ten rodzaj strzyżenia uwielbiają zarówno młode, jak i dojrzałe panie, ponieważ fryzura dodaje każdej kobiecie szczególnego szyku i atrakcyjności. Pixie ma wiele odmian, a w przypadku tego cięcia grzywkę należy dobrać do kształtu twarzy.

Instagram
Instagram
Instagram

Instagram
Instagram
Instagram

Główną zaletą stylowego cięcia w stylu pixie jest kwestia braku przymusu czesania włosów. Styliści stosują technikę, która pozwala włosom za każdym razem nabierać spektakularny kształt bez większych problemów. Jedyną wadą tej fryzury jest konieczność częstych wizyt u fryzjera.

Kare - kobieca fryzura na zawsze

Fryzura typu bob to łatwy sposób na stworzenie najbardziej kobiecego i luksusowego wyglądu dla kobiety. Kobiety, jeśli chcą zmienić swój wizerunek, wybierają dokładnie taki kształt cięcia.

Miłość do tej fryzury zrodziła się nie tylko z powodu jej wyjątkowo kobiecego kształtu, ale również dzięki łatwej stylizacji. Kare nie wymaga używania narzędzi do stylizacji, wystarczy dobrze rozczesać włosy po umyciu i fryzura będzie gotowa. W razie potrzeby włosy zawsze można ułożyć w bardziej spektakularny sposób.

Instagram
Instagram
Instagram

To też może cię zainteresować: Drożyzna w sklepach wpłynie na wysokość przyszłorocznej emerytury. Wskaźnik waloryzacji może osiągnąć ponad 13 procent

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Za pomocą prostych narzędzi, które z pewnością znajdziesz w Twoim domu, możesz pozbyć się zatkań i wyczyścić zlew

O tym się mówi: Media obiegły nowe fakty w sprawie odejścia syna Christiano Ronaldo. Co udało się ustalić