Doniesienia na temat stanu zdrowia Celine Dion mocno zmartwiły fanów gwiazdy. Wiele wskazuje na to, że ze zdrowiem znanej artystki nie jest najlepiej.

O co dokładnie chodzi?

Jak podaje portal Jastrząb Post, według wstępnych planów Celine Dion miała odbyć trasę koncertową na koniec ubiegłego roku. Niestety, stan zdrowia artystki nie pozwolił na takie kroki. Teraz okazuje się, że gwiazda ponownie musi zmienić swoje plany i to znów z powodu zdrowia.

Jak podaje portal New Idea, oficjalnie Celine Dion mówi, że cierpi na poważne skurcze mięśni, jednak dzieci gwiazdy uważają, że stan zdrowia mamy jest o wiele bardziej poważny.

Zdrowie Celine Dion jest poważnie zagrożone?

- Ich mama nie była taka samotna od czasu śmierci ich taty René Angélila, który zmarł sześć lat temu. Na początku przeszła etap pracy przez cały dzień i noc oraz imprezowanie z przyjaciółmi podczas trasy koncertowej, aby odwrócić uwagę od bólu, ale ostatnio dzieci zauważyły, że jest zawsze zmęczona i wydaje się wypalona. Nie lubi martwić chłopców, oni już tak wiele przeszli, tracąc ojca, i desperacko pragnie wrócić do nich na właściwe tory – pisze na temat choroby gwiazdy tabloid New Idea.

Co więcej, chłopcy nie rozumieją dlaczego ich mama nadal chce się przemęczać podczas kolejnych tras koncertowych, podczas gdy obecnie rodzina ma zapewniony odpowiedni standard życia i dzieciom gwiazdy niczego nie brakuje. Czy w takim razie chłopcy dopną swojego i namówią mamę, aby nie wracała już na scenę?