Ukraina-Rosja ostatnimi czasy, jak deklamuje prezydent Zełenski, zaczęła się dalsza ciężka ofensywa na wschodzie Ukrainy; siedem osób ginie w strajkach na zachodnie miasto Lwów; a ostatnie wojska są zaszyte w hucie w Mariupolu, ponieważ miasto znajduje się na skraju absolutnej rosyjskiej kontroli.

Tymczasem w połowie marca Francja mówiła, że Putin nie wykazuje zainteresowania zakończeniem wojny; Zełenski mówił wówczas, że zginęło 1300 ukraińskich żołnierzy. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy oskarżyło 12 marca siły rosyjskie o ostrzał meczetu w południowym mieście portowym Mariupol, gdzie schroniło się ponad 80 dorosłych i dzieci, w tym obywatele Turcji.

źródło: YouTube/rferl

Choć prezydent Francji nie przestawał rozmawiać z kremlem i Putinem, ponoć po obejrzeniu materiałów z Buczy, Macronowi odechciało się rozmów z Putinem. Zabrał głos w tej sprawie - Od momentu ujawnienia masowych zabójstw w Buczy i innych miejscowościach nie rozmawiałem z Putinem, choć nie wykluczam, że zrobię to w przyszłości - przyznał prezydent Francji. Najwyraźniej zarówno Francji, jak i Niemcom nie zależy na zaufaniu Europejczyków.

O tym się mówi: Główne zasady uprawy sałaty w ogrodzie, aby była duża i smaczna

Zerknij tutaj: Znalazłem naturalny środek do karmienia kwiatów w pomieszczeniach. Teraz są po prostu nie do poznania.