Jak donoszą media, Władimir Putin, wzorując się na innym zbrodniarzu Józefie Stalinie, według przedstawiciela Ukrainy w ONZ próbuje zagłodzić przeciwników.

Naoczni świadkowie przekazują dramatyczne informacje z Ukrainy. Jaka jest prawda

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Mirek Tóda (@mireko_razon)

Jak twierdzi Serhij Kislica z Organizacji Narodów Zjednoczonych po stronie Ukrainy, ludność ukraińska zmuszona jest do mordowania psów i spożywania ich ciał. Ponadto bezdomne psy według doniesień medialnych zaczynają posilać się ciałami ofiar rosyjskiej agresji.

Takie doniesienia przekazują media na podstawie relacji naocznych świadków. Według ukraińskiego przedstawiciela ONZ, śmiercionośny głód nie jest wynikiem sytuacji wojennej, lecz zaplanowaną akcją na wzór polityki Józefa Stalina.

Jak stwierdził Kislica, przed dziewięćdziesięcioma laty Józef Stalin, wywołując sztucznie Wielki Głód, pozbawił życia naród ukraiński - Putin nie jest pierwszym dyktatorem, który używa żywności jako broni przeciwko narodowi ukraińskiemu. Ideologiczny apostoł Moskwy Stalin zabił 90 lat temu miliony Ukraińców podczas sztucznie wywołanego Wielkiego Głodu. Nie jest czymś zaskakującym, że Putin, który honoruje Stalina jako swego przodka, stosuje taką samą praktykę - wyjaśnia polityk.

Prezydent Rosji jest w stanie pozbawić mieszkańców Ukrainy pożywienia przez blokowanie dostępu do miast, a także bombardowania mi składów paliw, oraz równanie z ziemią działalności rolniczej.

O tym się mówi: Ruszyła kolejna tura rozmów między Ukrainą a Rosją. Pojawiły się informacje o ustępstwach strony rosyjskiej. Czy czeka nas przełom

Zerknij: Konflikt skoczków narciarskich i PZN przybiera na sile. Adam Małysz zabiera głos. "Napisałem Kamilowi SMS-a, czy chce się spotkać"