Do niedawna wydawać by się mogło, że Antoni Królikowski i Joanna Opozda tworzą zgraną parę. Nic bardziej mylnego, ich związek rozpadł się, gdy Asia była jeszcze w ciąży.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są o krok od rozwodu

Kilka tygodni pod ślubie Joanna Opozda i Antoni Królikowski potwierdzili za pomocą mediów społecznościowych radosną nowinę, że oczekują na narodziny swojego pierwszego dziecka. Syn pary – Vincent, urodził się 22 lutego 2022 roku.

Joanna Opozda została jednak z synkiem sama i nie mogła liczyć na pomoc męża. Jak donoszą media, gdy Asia leżała w łóżku i próbowała utrzymać ciążę, Antek Królikowski bawił się w najlepsze.

Aktorka wzięła sprawy w swoje ręce i już złożyła pozew

Informator Pudelka zdradził nawet, że Antek Królikowski ma już nową dziewczynę. Mężczyzna regularnie odwiedza synka, ale nie mieszka już ze swoją żoną.

Joanna Opozda skupia się teraz na macierzyństwie. Aktorka wie jednak, że musi zebrać dowody o winie męża, które później wykorzysta w sądzie.

W tym tygodniu fotoreporterzy przyłapali Joannę Opozdę przed blokiem, w którym znajdują się również kancelarie adwokackie. Jak informuje magazyn „Świat i Ludzie” Joanna Opozda chce obciążyć Antka za rozpad małżeństwa i chciałaby pobierać od niego dość wysokie alimenty.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze