Starsza siostra Meghan Markle pozwała byłą księżną. Samantha Markle oskarżyła swoją siostrę o zniesławienie i zamierza przed sądem walczyć o gigantyczne odszkodowanie. W sprawie stanowisko zajął również ojciec amerykańskiej aktorki, Thomas Markle. Zapowiedział, że będzie zeznawał przeciw młodszej z córek. Poznajcie szczegóły!

Siostry Markle spotkają się w sądzie

Samantha Markle nie szczędziła młodszej siostrze publicznej krytyki. Nie raz zarzuciła Meghan, że ta rozbiła brytyjską rodzinę królewską. Nie zawahała się przed ujawnieniem tajemnic rodzinnych oraz rzekomej prawdy na temat żony księcia Harry'ego. Czarę goryczy miał przelać wywiad udzielony przez Meghan Oprah.

Samantha zarzuca siostrze, że ta kłamała i zniesławiła rodzinę. Żąda od niej nie tylko przeprosin, ale także 75 tys. dolarów odszkodownia.

Pozew Samanthy Markle wpłynął do sądu w Tampa (Floryda). Oskarżyła w nim Meghan Markle o szerzenie oszczerstw pod jej adresem. Poszło między innymi o słowa księżnej Sussex z wywiadu u Oprah, kiedy stwierdziła, że "wychowywała się jako jedynaczka", a jej starsza siostra jest tylko "wirtualną nieznajomą".

Samantha Markle/YouTube @GBNews
Samantha Markle/YouTube @GBNews
Samantha Markle/YouTube @GBNews

Ojciec Meghan popiera pozew

Ojciec żony księcia Harry'ego popiera pozew złożony przez jego starszą córkę. Mało tego, zapewnia, że jest gotowy złożyć w sprawie zeznania. Thomas Markle podkreśla, że chciałby zobaczyć przed sądem Meghan i jej męża.

"Od prawie czterech lat staram się zobaczyć moją córkę i jej rudego męża na sali sądowej. Byłbym zachwycony, mogąc bronić mojej najstarszej córki" - powiedział ojciec księżnej Sussex.

Thomas Markle, Meghan i książę Harry/YouTube @Royal News
Thomas Markle, Meghan i książę Harry/YouTube @Royal News
Thomas Markle, Meghan i książę Harry/YouTube @Royal News

Sprawę skomentował adwokat książęcej pary, który uznał cały pozew za "bezpodstawny" oraz "mocno absurdalny". A wy, co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Bardzo ważna informacja dla wielu obywateli. Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński w podróży do Kijowa. Ta misja ma wielkie znaczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Lewandowska publikuje zdjęcia córek. Można zobaczyć, jak wyglądają

O tym się mówi: Wiadomo, jak będzie wyglądało ostatnie pożegnanie Witolda Paszta. Córki piosenkarza zwróciły się do żałobników z ważnym apelem