Media od czasu do czasu komentują zachowanie celebrytek względem swoich dzieci i ich postępowanie w kwestii rodzinnych publikacji w mediach społecznościowych.

Anna Lewandowska lubi dzielić się swoją codziennością rodzinną

Każdy, kto interesuje się życiem znanych ludzi, chętnie zagląda na ich profile na Instagramie, TikTok, czy Facebooku. Szczególnie duże zainteresowanie budzą te celebrytki, które właśnie pobiły maleństwa.

Jest wówczas wielki Boom na artykuły na temat ich dzieci, wyglądu po porodzie, a także reklamowanie produktów dla dzieci, ubranek czy wózków. Jest także spore grono gwiazd, które przez bardzo długi czas decydują się o nie publikowaniu wizerunku swoich dzieci ze względu na ich bezpieczeństwo.

Taką decyzję lata temu podjęła na przykład Edyta Górniak, która nie zgadzała się na fotografowanie twarzy jej syna Alana, czego fotoreporterzy nie u szanowali. Decyzję taką także podjęła z tego czasu trenerka i żona legendy piłki nożnej Anna Lewandowska, która publikując różne treści na mediach społecznościowych, ukrywała różnymi sposobami twarze swoich córek.

Najnowsze zdjęcia pokazują jednak, że gwiazda sportu i diety zmieniła zdanie, gdyż fotorelacja z jej treningu przedstawiam jej córeczki niezasłoniętymi buziami.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Bardzo ważna informacja dla wielu obywateli. Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński w podróży do Kijowa. Ta misja ma wielkie znaczenie

Zerknij: Premier Mateusz Morawiecki ostro komentuje sytuację na Ukrainie. "Rosja cały czas prowadzi swoją politykę agresji"