Jak przypomina portal "Super Express", Witold Paszt zmarł 18 lutego 2022 roku. Ostatnie pożegnanie artysty ma się odbyć w piątek 18 marca. Uroczystości żałobne mają rozpocząć się o godzinie 13 na cmentarzu komunalnym w Zamościu. Córki piosenkarza zwróciły się ze szczególną prośbą do wszystkich, którzy chcą pożegnać Witolda Paszta. Poznajcie szczegóły!

Niespodziewane odejście

Witold Paszt zdobył popularność dzięki występom w zespole VOX, którego był założycielem i wokalistą. W ostatnim czasie przypomniał o sobie dzięki zasiadaniu w fotelu trenera w "The Voice Senior". Fani Paszta z niepokojem przyjęli jego nieobecność w finałowym odcinku programu, tym bardziej, że to problemy ze zdrowiem nie pozwoliły mu się pojawić na nagraniu.

Jak się później okazało, artysta aż trzykrotnie uległ zakażeniu koronawirusem. To mocno odbiło się na zdrowiu Witolda Paszta. Artysta miał mieć problemy nie tylko z mówieniem, ale i z poruszaniem się. Wszyscy wierzyli, że i tym razem Pasztowi uda się wygrać z chorobą i wrócić do pełni sił. Stało się jednak inaczej i 18 marca artysta zmarł.

Ostatnie pożegnanie

Natalia i Aleksandra Paszt poinformowały, że pogrzeb ich taty odbędzie się w piątek 18 marca. Witold Paszt ma zostać pochowany na cmentarzu komunalnym w Zamościu. Uroczystości mają rozpocząć się o godzinie 13 w kaplicy cmentarnej.

"Urna z prochami zostanie przewieziona na cmentarz na ukochanym motocyklu Taty w kawalkadzie motocyklistów z zamojskich klubów" - czytamy na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych.

Córki Witolda Paszta zwróciły się również do osób chcących wziąć udział w pogrzebie, aby nie przynosiły ze sobą ani zniczy, ani kwiatów. Zamiast tego proszą o wsparcie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu lub Stowarzyszenia Kudłaty Przyjaciel.

Co sądzicie o takiej prośbie?

To też może cię zainteresować: Anna Lewandowska publikuje zdjęcia córek. Można zobaczyć, jak wyglądają

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Roznek-Majdan zdradziła, jakie jest jej największe marzenie. Opowiedziała o nim Kubie Wojewódzkiemu

O tym się mówi: Rząd wprowadził nowe świadczenie. Wszystko z związku z sytuacją w Ukrainie. Kto będzie mógł z niego skorzystać i ile wyniesie