Jak podaje portal "Jastrząb Post", w poniedziałkowy wieczór miał miejsce niecodzienny wywiad. Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się u Kubu Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, którym zdradziła swoje największe marzenie. Czy Edward Miszczak pomoże je spełnić?

Małgorzaty Roznek-Majdan wyzwań się nie boi

Małgorzata Roznek-Majdan od lat należy do najbardziej rozchwytywanych gwiazd w polskim show biznesie. Od lat związana jest ze stacją TVN, w której co jakiś czas otrzymuje kolejne zadania. Zadebiutowała jako gospodyni "Perfekcyjnej Pani Domu". Kolejnym wyzwaniem było prowadzenie programu "Projekt Lady".

Żona Radka Majdana dała się poznać, jako kobieta, która nie boi się żadnych wyzwań. Wystartowała z własną marką odzieżową, a nawet zagrała w filmie Patryka Vegi. O swoim wielkim marzeniu zdecydowała się opowiedzieć Kubie Wojewódzkiemu, z którym od kilku lat toczyła medialną batalię.

Wielkie marzenie Małgorzaty Roznek-Majdan

Choć relacje Małgorzaty Rozenek-Majdan i Kuby Wojewódzkiego od dawna były napięte, celebrytka zdecydowała się przyjąć zaproszenie Kuby do podcastu, który w "Onecie" prowadzi wspólnie z Piotrem Kędzierskim. Wojewódzki zdecydował się przeprosić Rozenek za wszystkie przykre słowa, jakie skierował w ostatnich latach pod jej adresem.

Małgosia Rozenek-Majdan postanowiła zdradzić Kubie Wojewódzkiemu, że bardzo chciałaby poprowadzić Dzień Dobry TVN. Przyznała również, że od lat prosi o to Edwarda Miszczaka, jednak ten nieustannie jej odmawia.

"Bardzo chciałabym poprowadzić „Dzień dobry TVN”, mówię poważnie. Chodzę wokół Edwarda z tym tematem od samego początku mojej pracy" - zdradziła Małgorzata Rozenek. O czym jeszcze mówiła? Możecie przekonać się poniżej.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek-Majdan sprawdziłaby się w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN"?

To też może cię zainteresować: Premier Mateusz Morawiecki ostro komentuje sytuację na Ukrainie. "Rosja cały czas prowadzi swoją politykę agresji"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aktualne doniesienia o elektrowni w Czarnobylu niepokoją. Rosjanie nie odpuszczają pracownikom obiektu. O co chodzi

O tym się mówi: Ludmiła Putin zdradziła kulisy swojego małżeństwa z przywódcą Rosji. Jakim mężem był Władimir Putin