Jak podaje Super Express, 15-letnia Oliwia Śnieżka mieszkająca w Bolesławcu na Dolnym Śląsku, opuściła miejsce zamieszkania przed upływem godziny 15:00 24 lutego bieżącego roku. Nie jest ustalone, w jakim celu wyszła, oraz jaki kierunek obrała.

Zaginęła 15-letnia Oliwia Śnieżka z Bolesławca. Poszerzono obszar poszukiwań

Sprawą zaginięcia zajmują się bolesławscy policjanci. Na facebookowym profilu organizacji non-profit „Śladem Zaginionych” pojawiła się informacja na temat sprawy zaginięcia nastoletniej mieszkanki Bolesławca.

W ogłoszeniu czytamy, że po opuszczeniu przez dziewczynkę miejsca zamieszkania przed 15:00, około pół godziny później została podjęta próba kontaktu z dziewczynką, jednak telefon wyglądał na wyłączony.

Dodatkowo ustalono, że od chwili zaginięcia Oliwia Śnieżka nie skorzystała ani razu z karty płatniczej, co w jej przypadku jest wyjątkowo niepokojące. Możemy także poznać jej rysopis, który może znacznie ułatwić rozpoznanie zaginionej.

Oliwia Śnieżka z Bolesławca ma 165 cm wzrostu, tęgą budowę ciała, jej kręcone włosy są koloru brązowego, a oczy są niebieskie. Przypuszcza się, że może mieć na sobie dresowe spodnie w kolorze popielatym i różowo granatową kurtkę, a na jej lewej stopie powinna znajdować się orteza.

Każdy, kto jest w posiadaniu informacji będących w stanie pomóc w poszukiwaniach zaginionej nastolatki, pilnie jest proszony o kontakt z policją w Bolesławcu, pod numerem telefonu 47 873 32 00 lub 201. Można także skorzystać z danych kontaktowych na platformie Facebook, lub wysłać wiadomość mailową na adres slademzaginionych1@onet.pl. W aktualizacji ogłoszenia czytamy, że akcja poszukiwawcza rozszerzona została na obszar Jeleniej Góry.

O tym się mówi: Ewa Bilan-Stoch opowiada o swojej relacji z Bogiem. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Zerknij tutaj: Ukraińska rzeczniczka praw człowieka potępiła Rosję za użycie zakazanej amunicji fosforowej. Eksperci nie pozostawiają wątpliwości