Nie ulega wątpliwości, że wielu ludzi czując ogromny strach w obecnych czasach, stara się za wszelką cenę odnaleźć pocieszenie u różnych źródeł.

Słowa Ewy Bilan-Stoch dają mocno do myślenia. Co sądzi o Bogu?

Ogrom bojących się o swoją przyszłość i życie postanowiło podjąć próbę nawiązania relacji z Bogiem, szukając pocieszenia, ocalenia lub potwierdzenia tego, że będzie dobrze. Już jakiś czas temu spore grono celebrytów zadeklarowało swoją wiarę chrześcijańską, albo nawrócenie.

Na temat swoje relacji z Bogiem opowiedziała także żona znanego polskiego skoczka narciarskiego Ewa Bilan-Stoch. Wielu ludzi wierzących wychodzi z przeświadczenia, że powinniśmy być wdzięczni Panu Bogu za wszystko, co posiadamy w życiu, co nas w nim spotyka.

Wielu twierdzi, że wiara nie polega na wierze w istnienie Boga, a raczej na wierze Bogu. Co na temat wiary i Boga sądzi celebrytka? Okazuje się, że jest podobnego zdania, co wielu katolików. Uważa bowiem, że należy okazywać Bogu wdzięczność za wszystko, a mające w naszym życiu miejsce wydarzenia mają swój cel i przeznaczenie - Panu Bogu trzeba dziękować za wszystko, co nas spotyka. Nawet za gorsze chwile w życiu moim i Kamila, bo to zło, które nam się przytrafia, jest po coś. Po to, żebyśmy wyciągnęli wnioski, żebyśmy byli na przyszłość mądrzejsi i silniejsi. Tak to rozumiem - Wyjaśniła piękna pani fotograf.

O tym się mówi: Napływają kolejne ponure doniesienia z Ukrainy. Widziana na nagraniu ciężarna kobieta ze szpitala w Mariupolu odeszła wraz z dzieckiem

Zerknij tutaj: Ukraińska rzeczniczka praw człowieka potępiła Rosję za użycie zakazanej amunicji fosforowej. Eksperci nie pozostawiają wątpliwości