Barack Obama przez dwie kadencje na fotelu Prezydenta Stanów Zjednoczonych, zjednał sobie spore grono sympatyków, którzy w dalszym ciągu śledzą jego aktywność. Ostatnio wielbicieli byłego przywódcy USA zaniepokoiło jego oświadczenie w sprwie stanu zdrowia. Co napisał?

Dobry przywódca, sprawny polityk

Barack Obama sprawował urząd Prezydenta USA przez dwie kadencje. W tym czasie dał się poznać nie tylko jak bardzo sprawny polityk, ale i świetny przywódca. Wielu Amerykanów uważa go wciąż za najlepszego przywódcę w całej historii Stanów Zjednoczonych. I nawet jeśli ktoś nie zgadza się z nim politycznie, to przyznaje, że jako człowiek Obama z pewnością daje się lubić.

Choć już od wielu lat Barack Obama nie jest prezydentem, to jego grafik wypełniony jest po brzegi różnego rodzaju spotkaniami i aktywnościami. Można go zobaczyć w różnych programach telewizyjnych, na wykładach i prelekcjach. Jest też aktywnym użtkownikiem mediów społecznościowych. Ostatnio zamieścił na Twitterze i Facebooku niepokojącą informację o stanie swojego zdrowia.

Co dolega Barackowi Obamie?

W oświadczeniu zamieszczonym w mediach społecznościowych Barack Obama poinformował, że przechodzi Covid-19. Wskazał, że poza doskwierającym mu bólem gardła, czuje się dobrze. Przy okazji były prezydent zaapelował, aby przyjmować kolejną dawkę szczepionki na Covid-19, aby móc przejść zakażenie łagodnie.

Pod postem zaroiło się od komentarzy zaniepokojonych fanów, którzy życzyli Obamie szybkiego powrotu do pełni zdrowia i łagodnych objawów.

My też przyłączamy się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

To też może cię zainteresować: Ewa Bilan-Stoch opowiada o swojej relacji z Bogiem. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie milkną echa rozstania Kasi Cichopek i Marcika Hakiela. W tle sprawy związane z majątkiem

O tym się mówi: Napływają kolejne ponure doniesienia z Ukrainy. Widziana na nagraniu ciężarna kobieta ze szpitala w Mariupolu odeszła wraz z dzieckiem