Rosja natarła na Ukrainę 24 lutego, w krótkim czasie po tym, jak Putin zaakceptował separatystyczne obszary za niepodległe państwa, w działaniach potępionych na arenie międzynarodowej jako niezgodne z prawem.

Rosja oznajmia, że jej „specjalne operacje wojskowe” na terenie Ukrainy były konsekwencją ludobójstwa dokonanego przez Ukrainę na obywatelach rosyjskojęzycznych na wschodzie kraju. Argument ten został odrzucony przez Kijów i Zachód jako nieuzasadniona propaganda wojenna.

Wojna wciąż jednak trwa, a w walce zginęło mnóstwo żołnierzy – zarówno ukraińskich, jak i rosyjskich oraz cywilów. Władimir Putin nie spodziewał się takiej obrony ze strony Ukrainy.

Co się dzieje z Władimirem Putinem?

Od dłuższego czasu Władimir Putin ukrywa się przed światem ze względów bezpieczeństwa. Wcześniej przebywał w Wielkim Pałacu Kremlowskim w Moskwie, jednak miejsce to było zbyt bardzo narażona na atak.

Podejrzewa się, że prezydent Rosji ukrywa się w jednym z pilnie strzeżonych i odosobnionych kompleksów. Wiele osób zakłada, że Władimir Putin przebywa w pałacu w okolicach miejscowości Gelendżyk nad Morzem Czarnym.

Kompleks nie jest jego własnością, ale został on stworzony na jego potrzeby. Można tam znaleźć kasyno, teatr, czy cerkiew.

Wiadomo, gdzie może ukrywać się prezydent Rosji

Jeszcze inni twierdzą, że Władimir Putin może przebywać w bunkrze znajdującym się w masywie górskim Jamantau w Baszkortostanie. Na pewno byłaby to idealna kryjówka na ten trudny okres.

Jak podejrzewają spiskowcy, Władimir Putin może również przebywać w ośrodku w górach Ałtaj. Pod pięknym budynkiem ponoć znajduje się obszerny schron.

Jak myślicie, czy Vladimir Putin może przebywać w jedynym z tych miejsc?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze