Rosyjska agresja na Ukrainę trwa już 7 dni. Media wciąż uaktualniają doniesienia z frontu, informując jednocześnie o kolejnych stratach po stronie ukraińskich cywili.

Poruszające zdjęcia dzieci publikuje agencja NEXTA

Nie da się ukryć, że wielki strach budzą doniesienia na temat bombardowań budynków mieszkalnych, albo zniszczeń spowodowanych pociskami przez "przypadek".

Media społecznościowe wciąż zalewane są aktualnymi relacjami z napadniętego przez Rosję kraju, a także można znaleźć dowody na to, że Ukrainę najechały co najmniej trzy państwa.

Wielu obywateli innych krajów pospieszyło z pomocą, widząc niemieszczące się w głowie obrazki pokazujące się na mediach społecznościowych.

Najbardziej chwytają za serce dzieci pochowane w schronach przeciwlotniczych, które pozostają pod opieką kobiet. Obrazy te nie znikną z serc i umysłów ludzkich...

Zniszczone budynki mieszkalne, wbite w ulice i chodniki rakiety i plamy krwi mijane przez przerażonych mieszkańców, są od kilku dni ich codziennością.

Módlmy się za mieszkańców Ukrainy, aby ich udręka dobiegła końca. Módlmy się, aby już nikt nie musiał walczyć i ginąć za kraj lub z niego uciekać!

O tym się mówi: Gwiazdy, które wzięły udział w koncercie "Solidarni z Ukrainą" pokłóciły się. Edyta Górniak straszy Steczkowską sądem

Zerknij też tutaj, aby nic ważnego Ci nie umknęło: Jacht Putina przechwycony przez Anonymous. Warte niemal 100 milionów dolarów maleństwo zwiało "do piekła"