Telewizja TVN przygotowało niecodzienną niespodziankę dla entuzjastów eksperymentalnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Uczestnicy programu poznają w nim swoje drugie połówki…. W dniu ich ślubu! Wiele spontanicznych związków nie przetrwało próby czasu i szybko się rozstali.

Eksperyment telewizyjny, którego popularność niepokojąco wzrasta, niespodziewanie zaczął mieć w swoim harmonogramie rodzaj odcinka specjalnego.

Nie ulega wątpliwości, że odcinki specjalne różnych programów z gatunku reality są prawdziwą gratką dla fanów tego rodzaju rozrywki. Nic zatem dziwnego, że poczytne w dzisiejszym świecie tabloidy zaczęły o tym pisać na masową skalę.

Kogo nie mogliśmy zobaczyć w odcinkach specjalnych „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” cieszy się dużą popularnością. Z tego powodu TVN wyemitował dwa odcinki specjalne, w których uczestnicy poprzednich edycji opowiadali, co u nich słychać.

Okazuje się, że wiele osób nie zdecydowało się jednak na udział w odcinku specjalnym show. Uczestniczka 4. sezonu - Oliwia Ciesiółka, która została żoną Łukasza Kuchty, nie pojawiła się ponownie w show ponieważ nie miała czasu.

Łukasz Kuchta stwierdził, że jego wypowiedź nie spodobałaby się producentom programu, dlatego odpuścił sobie nagrania. Natomiast uczestnik trzeciej edycji, Przemek Stelmach stwierdził, że woli iść do pracy.

Joanna Lazar i Adam Miciak również nie pojawili się w specjalnym odcinku show. Okazuje się, że kobieta była wówczas w zaawansowanej ciąży.

Paulina Brzoza i Krzysztofa Zrobek rozstali się jakiś czas temu. Obydowoje zdecydowali, że nie chcą ponownie brać udziału w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze