62-letni aktor i reżyser Sean Penn w czwartek przybył do Kijowa. Amerykański gwiazdor pracuje obecnie nad filmem dokumentalnym o Ukrainie i Donbasie.

Amerykański gwiazdor Sean Penn wciąż przebywa w Ukrainie

Sean Penn chce zobaczyć trwającą wojnę na własne oczy i uwiecznić ją na nagraniach, które pokaże światu. Zarówno 62-letni aktor, jak i zabrana przez niego ekipa filmowa, wciąż przebywają w Ukrainie.

Jak podała kancelaria prezydenta Ukrainy Sean Penn "wykazał się odwagą, której brakuje wielu innym". Gwiazdor wziął również udział w konferencji prasowej w siedzibie prezydenta.

Aktor spotkał się z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim

Wicepremier Ukrainy Iryny Wereszczuk wydał specjalne oświadczenie, w którym podziękował Seanowi Penn za pomoc. Jego zdaniem wykazał się ogromną odwagą, że chce pokazać światu prawdę o rosyjskiej napaści.

Wicepremier Ukrainy nazwał amerykańskiego aktora prawdziwym przyjacielem Ukrainy i stwierdził, że niektórzy zachodni politycy mają znacznie mniej odwagi.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze