Niewiele osób wie, że ta urocza, zapamiętana z serialu "Zbuntowany Anioł" aktorka tak mocno związana jest z Rosją.

Aktualna sytuacja na terenie Ukrainy wciąż nie schodzi z nagłówków i telewizyjnych anten. Kolejne informacje na temat działań sił zbrojnych Wladimira Putina wciąż napływają i nie napawają optymizmem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez 🌻 (@dominiska_d)

Internet również zalewają doniesienia z pierwszej ręki, dramatyczne nagrania nalotów, rozrywających budynki pocisków i zrozpaczonych cywili. Media donoszą, że mimo bardzo trudnej sytuacji w kraju morale wśród ukraińskich służb mundurowych są na zaskakująco wysokim poziomie, czego dowozić mają krążące w sieci filmy nagrywane przez samych żołnierzy deklarujących miażdżące zwycięstwo nad Rosjanami.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Alex (@all_about_alex.pl)

Należy podkreślić, że w mediach społecznościowych pojawia się także coraz więcej filmów z wypowiedziami obywateli rosyjskich, którzy protestując na ulicach miast przeciwko wojnie, są zastraszani, aresztowani, a nawet bić i. Ich bliscy mieszkający na terenie Ukrainy są tak samo zagrożeni, jak ukraińska społeczność.

@l0rem_ipsum

I feel shame and guilt for the government I hate, and the country I’m a part of. We do not want war! We will never label Ukranians as the enemy.

♬ original sound - Sasha

Media zaczęły spekulować na temat opinii ulubienicy Władimira Putina Natalii Oreiro, która od pewnego czasu jest mocno związana z Rosją, a jej życie aktualnie toczy się między Argentyną a Rosją.

źródło: Instagram/nataliaoreirosoy

Wypowiedź piosenkarki może zaskoczyć jedynie Wladimira Putina - Chcemy pokoju - napisane na wzruszającej grafice w języku argentyńskim i rosyjskim.

O tym się mówi: Izabela Trojanowska przeszła bardzo trudne chwile. Osoba bardzo jej bliska zapadła się pod ziemię. Kontakt urwał się nagle

Zerknij: Ważne oświadczenie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Pojawił się apel do Zachodu, Ukraińców i Putina